Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterju milyen kérdések...

Állásinterju milyen kérdések vannak? Gyári operátor. Csak értelmes választ.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél a cégnél dolgozni?

Mi a motivációd?

ilyen sablon hülyeségek

2019. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyàri operátornál arra mennek hogy leszűrjék hogy súlyos értelmi fogyatékos vagy-e. Sablon kérdések lesznek ha mondod a sablon választ rá akkor az már nyert ügy.
2019. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én jártam ilyen interjún, az 10 éve volt. Bevittek az üzembe a helyi területi vezetőhöz, aki 5 percben vázolta, hogy mi a meló és hogy továbbra is érdekel e még. Mivel mondtam igen, így másnap volt egy teszt írás, amit tényleg bárki meg tud oldani. Amúgy ha nem, akkor volt ott egy csákó, aki odajött ha elakadt valaki, és megmondta mi a válasz. Másnap kezdtem.


Volt egy másik is. Ott az volt a különbség, hogy még tudtak szűrni, nem boldog boldogtalant vettek fel. Ott is volt teszt írás, utána volt egy mini interjú. Előző munkahely, miért jöttél el, miért ide jöttél, hol hallottál róluk, hogy bírod a monotonítást, hogy bírod a műszakos mumkarendet, hogy viseled a hétvégi melót, ha fiatal vagy, akkor hogy fogod elviselni, hogy míg a barátaid söröznek te melózol?


Két dolog. Legyél határozott és ha kell a munka, akkor mondd, hogy bizonyítani fogod, hogy jól döntöttek, ha felvesznek.


Amúgy az interjú csak akkor fontos, ha nem égető a munkaerőhiány. Ha az, akkor fel vagy véve ez fix. Volt rálátásom.


Remélem valamit segítettem.

2019. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sablon baromságok: Mi motivál? Mire költöd a befektetéseidet?
2019. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Gyári operátor nálam a szalagmunkát jelenti. Ha tesztet íratnak veled, akkor azzal nem tudsz mit csinálni. Arra fog irányulni, hogy felderítse milyen szintű a monotonitás tűrésed. Abban nagyon hazudni nem tudsz - ha meg igen, akkor azzal csak magadnak ártasz -, hiszen ha a teszt alapján nem viseled jól a dolgot, akkor hamar bele fogsz rokkanni a melóba szellemileg. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy akit alkalmas találnak rá, azok mennek a szalagra ugyanazt csinálni hónapokig, akik meg nem alkalmasak azokkal lehet egy hajszálnyival bonyolultabb vagy változatosabb munkát végeztetnek. Nem mindig az a cél, hogy megtalálják a legjobb robotot, hanem olykor-olykor az, hogy mindenki számára előnyös együttműködés jöjjön létre.


Elbeszélgetésen tűnj lelkesnek, de ne baleknak, aki 48 órát dolgozik ha szépen mosolyognak rá.

2019. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad okoskodni, még véletlenül sem szabad értelmesebbnek, képzettebbnek tűnni az interjúztatónál, főleg ha Ő a műszakvezető :Đ

Arra kell válaszolni amit kérdeznek, tömören röviden. Nem baj ha sokszor bólogatsz is, de azért ne vidd túlzásba, hülyén néz ki. Ha kérdezi(k) miért akarsz gyárban dolgozni, mond azt, hogy nem szereted az irodai munkát ahol egész nap csak ülni kell és egy képernyőt bámulni. Szívesebben dolgozol gyártási területen (ez akár még igaz is lehet..)

2019. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk annál a cégnél, ahol én vagyok el nem tudok képzelni interjút a betanított munkásaink 90%-nál hogy történhetett :D

A fogatlan, írni-olvasni nem tudó, nagyjából egy zsák krumpli értelmi szintjével rendelkező (elnzését a krumpliktól) cigányok miket mondhattak. És ez nem vicc! TÉnyleg kiderült nem is egy emberről már, hogy nem tud olvasni!

Szóval szerintem mapság bárkit felvesznek, annyira kell a biorobot mindenhova. Az egész ország egy nagy összeszerelőüzem...

2019. ápr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Gyári operátor nálam a szalagmunkát jelenti. "

#5 Ezen jót röhögtem. Köszi.

2019. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!