Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora különbség a reális...

Mekkora különbség a reális egy telephelyvezető és egy szakmunkás bére között?!

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mekkora a reális jövedelembeli különbség egy képzett szakdolgozó, és egy vezető bére között?!


Ha a telephelyvezető alatt 3-25 ember dolgozik. A kis helyeken, ahol alacsony a létszám ott előfordulhat, hogy egy vezető alá több kisebb telephely tartozik. kb 70 Mo-i telephelyről beszélünk. Nyilván el kell választani Bp-t és vidéket: ezért engem főként a nagyobb bp-i telephelyek vezetői, és a beosztott szakdolgozóik közti bérkülönbség érdekelne.


Hányszoros szorzó a reális szerintetek?

Mi a sok? (amikor a szakdolgozó alulfizetett a vezetőjéhez képest)

Mi a kevés? (amikor a szakdolgozó túlfizetett a vezetőjéhez képest?)


Lehet erre egyáltalán valamit mondani általánosságban? Mondjuk egy vezető beosztást betöltő reális fizetése a szakdolgozói átlagfizetésének a háromszorosa?!


Köszi



2019. ápr. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
3-5x szorzó szerintem minimum reális.
2019. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is min. 3X fizetés különbség a reális. Én laborvezető helyettes vagyok, kb. 2X annyi a fizetésem, mint a munkásoknak, a laborvezetőjé nincs 3X akkora, de több, mint az enyém. A telepvezető pedig még több embert irányít és nagyobb rajta a felelősség, szóval minimum 3X annyi fizetést is érdemel.
2019. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10-12 szeres szorzo
2019. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában 2-3x szorzó van rajta.


Már az ilyen rakodó munkásnak is oda kell adni a 200 nettót BP-n. Nehogy azt higyje valaki, hogy 1 millió nettót adnak egy telephely vezetőnek..

2019. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!