Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden hol tudna dolgozni a...

Szegeden hol tudna dolgozni a lányom?

Figyelt kérdés
15 éves de szeretne egy kis plusz pénzt keresni. Mivel tudna pénzt keresni szerintetek?

2019. ápr. 13. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
legyen ő is instagram influenszer, az manapság nagyon menő dolog XD
2019. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

A színházban, mint statiszta.

Vagy ha csinos, ápolt lány...


Miért, 15 évesen milyen szakmája van? :)

2019. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocs de az én lányom ehez tul normális😁
2019. ápr. 13. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
nyáron diákmunka. Rákeresel a diákszövetkezetekre, van egy pár a városban.
2019. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
influencer,ja :DDD sose felejtem az amcsi tinnicsajszit aki bemutatta hogy mukodik a hajsutovas, es leesett a haja :D
2019. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát na, minden foglalkozásban vannak veszélyek XD
2019. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Túl normális. Akkor mégis mi az ami megfelelne? lol
2019. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Első körben legyen már annyira önálló, hogy ne anyuci/apuci keressen neki a gyakorikerdesek.hu-n. Ezt követően menjen el diákszövetkezetekhez és érdeklődjön ott, milyen lehetőségek vannak. Szórólapozáshoz például mindig van szükség emberre, nyáron meg lesznek az idénymunkák.
2019. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég önállóságra vall, hogy 15 évesen már dolgozni szeretne és szerintem tök jó, hogy az anyukája még segít is neki keresni :)

Szegeden sok diákszövetkezet van, érdemes bemenni, regisztrálni és megkérdezni, mit tudnak ajánlani :)

Én mikor még diák voltam, legtöbbször a Fürge Diák által vállaltam munkát, ők ott vannak az Attila utcában.

2019. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!