Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagykanizsán tényleg ennyire...

Mta kérdése:

Nagykanizsán tényleg ennyire lehetetlen elhelyeszkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok logisztikai szállítmányozási ügyintéző a vegzetsegem emellett van egy eladó szakmam és egy érettségi középfokú angol nyelv vizsgám és egyszerűen nem találok munkát egy éve nincs munkám Nagykanizsán ennyire lehetetlen a dolog?

2019. ápr. 13. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ennyire. Elég kevés a lehetőség, ami van, ahhoz meg hátszél kell. A sz*r melókhoz is.
2019. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem egy nagyváros...

Mondhatni eléggé periféria!

2019. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Üdv!


Írna nekem privátot?


Szállítmányozási ügyintézőt keresek.


Köszi!

2019. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Na tessék mégsem olyan nehéz elhelyezkedni. :D
2019. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehéz elhelyezkedni. Nehezíti a helyzetet, ha már nem vagy fiatal, ha nő vagy, ha olyan szakmád van, amire a városban nincs akkora igény és minden hely be van töltve stb. Eleve alig vannak meghirdetett álláshelyek, ezért nagyon kell az ismeretség is. És ne számíts magas fizetésekre, szerintem átlagon aluli fizetések vannak Nagykanizsán. Nem valami élhető város, ezzel nem azt mondom, hogy máshol sokkal jobb. Egy előnye van, hogy közel az osztrák határ.
2019. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmire se való város konkrétan. Munkalehetőség nincs, nekem is logisztikus szakmám van, pénzügy, számvitel, bérügy... Semmire se megyek egyikkel sem. Mindenhova az ilyen jellegű irodai munkákra csak a nyafka kis fiata pi**ák, mindenhol, vagy pedig a jó irodai munkákat is diákmunkákra adják ki... Egyik nap is olvasom, irodai munka, munkaügyi területű munka, diáknak, heti 40 órás elfoglaltsággal... Diák hol a tökömbe fog heti 40 órát dolgozni komolyan!! A normális álláskereső meg menjen egy sz*ros operátornak! Facebook álláskereső csoportba is azt nézem, hogy neves kanizsai multik hirdetéseit is mind kis 30 évnél fiatalabb lánykák teszik ki, mint HR-esek. Röhej már itt minden!
2021. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ezelőtt 10 hónapig nem találtam Kanizsán munkát diplomával. Még árufeltöltőnek sem vettek fel. Végül Egerszegen találtam munkát, napi szinten busszal járok át dolgozni, de most ott le fog járni a szerződésem, úgyhogy újra Kanizsán keresek állást. Siralmas a helyzet, nem tudom, hogy így mi lesz...

Nézz körül te is Egerszegen, hátha ott találsz valamit! Nagyon fárasztó az ingázás, de egy próbát mindenképpen megér!

Kitartás és sok sikert!

2021. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a végzettség önmagában kb sajnos semmit sem ér, egy vámügyintéző is kellene hozzá meg minimum egy C-s jogsi, na úgy már ütőképes lenne.
2022. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!