Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most készülök targoncás...

Most készülök targoncás tanfolyamra menni, vezetőüléses, állásos, gyalogkiséretű re. Mellette cnc forgácsolóként dolgozom. Kérdés?

Figyelt kérdés
mennyit keres manapság egy targoncasofőr? jelenleg 270 ezer a nettóm, de nagyon unom. Ti mennyit tesztek zsebre targonca vezetőként?
2019. ápr. 16. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ó és mégeggy kérdés. tudom lehet fordittatni ajogsit, de elfogadják ezt németben, illetve lehet ezzel munkát vállalni?
2019. ápr. 16. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal közel sem fogsz ennyit keresni. 180 nettó.
2019. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. ápr. 16. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 3 műszakban targoncázok Pesten, havi nettó 300 ezerért + kafetéria +fizetik a beutazást.

Ebben benne van havi 2 szombati túlóra.

2019. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2

Havi 180 nettóért ma már nem nagyon találnak targoncást még egy műszakba sem.

2019. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. ekezdtem a sulit, hát nagyon élvezem :D kár, hogy nem fizetik meg iazán, nem is értem miért. Jelenlegi szakmámban felelősségteljes munkáért kapok 270 et, de ugy gyondolom ha valaki targoncával pakolászik egész nap, nagy felelősséggel tartozik, több pénzt érdemelnének.
2019. ápr. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!