Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » CCNA-val, OKJ-val van esélyem...

CCNA-val, OKJ-val van esélyem dolgozni multinál?

Figyelt kérdés

Üdv,


Érettségi Után Van Esélyem Elhelyezkedni Egy Multinál? 2nd Supportként, Vagy Valami Hasonló Hálózati Munkakörben?



2019. ápr. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A Cisco nagyon keresett.

Szerezz rendszergazda okj-t, Cisco vizsga, angol nyelvvizsga és király vagy.

2019. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gooku ***** válasza:

Nem a kérdező vagyok, de pont ez lett volna most a kérdésem nekem is.

Én speciel egy diploma megszerzésén is gondolkodom.

2019. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Diploma nem sokat ér. Szopatod magad 4 évig plusz ha buksz akkor plusz 1-2 év és csomó olyan tárgyat kell bemagolni ami abszolút nem is kell sehova.

Inkább egy jó Cisco tanfolyam.

2019. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

A 3. hülyeséget beszél.

Hosszútávon kifizetődő a diploma.

2019. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
37%
4-es! Attól függ, hogy milyen szakterületen szeretne valaki dolgozni. A programozáshoz tényleg nem árt a diploma, de hogyha hálózatokkal akar foglalkozni valaki, akkor az egyetem nem feltétlenül a legjobb választás (mert jóval kevesebbet foglalkoznak a hálózatokkal, mint az, aki kimondottan arra fókuszál).
2019. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!