Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Liszt Ferenc repülőtér védelmi...

Liszt Ferenc repülőtér védelmi ellenőr pozícióról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Egy éve tervezgetem, hogy kipróbálom ezt a reptéri állást, de hiába kérdezgettem embereket, hogy több infót gyűjtsek róla, senki semmit nem tud. Különböző közvetítő cégek folyamatosan hirdetik ezt a pozíciót, nincsenek nagy elvárások, plusz elég az érettségi... És itt kezd gyanús lenni. Ha valaki tud többet a témáról, szívesen meghallgatom.

2019. máj. 2. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag egy biztonsági őr meló.
2019. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, így is nevezhetjük, viszont ugyanúgy nőket is keresnek. Csomagok átvizsgálása, ellenőrzése... Csak olyan hosszú ideje hirdetik.. Vagy tényleg kell a munkaerő, vagy egy rakás szar és emiatt nincs túljelentkezés. Ez az amit jó lenne kideríteni.
2019. máj. 2. 12:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a konkrét ajánlat, fizetéssel együtt:

[link]


212.800Ft a nettó fizetés, ami teljesen átlagos. Erre jön még rá a pótlék. Cserébe hihetetlen monoton és unalmas a munka, a reptér nap megkelítése tömegközlekedéssel egy tortúra...


A "bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében)" elég érdekes... hogy lehet itt teljesítményt mérni? Versenyezni kell a többiekkel, hogy ki talál több bicskát az utasok bőröndjében? :-)))

2019. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőket is, mert nőket is kell vizsgálni/tapogatni, és azt jogilag csak nő csinálhatja.


Ja! És ha fogás van, és utána per lesz, akkor még járhatsz bíróságra is, tanúskodni.

2019. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A "teljesítmény függvényében" rész tényleg érdekes.. Köszi a válaszokat, elgondolkodtató. Vonz is a hely, meg nem is. Igazából a 3műszak ami nem tetszik, na meg azt is olvastam, h ha pl. rádesik a szenteste, akkor így jártál..
2019. máj. 2. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, az alap, hogy ott nincs ünnepnapod! Se hétvégéd!


Mint ahogy más biztonsági őr melóban sem.

2019. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kár 🙄. Mert nem hangzik rosszul. Na lehet ellátogatok valamikor, és megnézem élőben.
2019. máj. 2. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Láthatod élőben minden utazáskor a biztonsági ellenőrzésnél :-))
2019. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, ha utaznék repülővel, biztos látnám, de köszi a tanácsot

😉😁

2019. máj. 2. 18:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Én fél évig csináltam, igazi hulladék munka.


Monoton, stresszes, fizikailag megterhelő, az alvásciklusodnak is mondj búcsút és folyamatosan megfigyelnek, ha kicsit is hibázol jön a felírás.


Szabadságot sokszor nem arra adják ki, amire kéred.


Idegbeteg munkatársak.


Noha túlórára még nem kényszerítettek, amikor ott voltam, minden nap megkérdezték, hogy maradnék-e tovább.


Nem csak az inkompetens vezetőséggel volt gond, hanem még az utasok többsége is se**fej volt..


Ha meg nem konkrétan a reptér közelében laksz, akkor bejárni is szívás.


A gyér fizetésbe meg bele se menjünk, papíron jónak tűnik, de szabályosan vért izzadni nem éri meg érte.

2019. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!