Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általában nektek egyből...

Általában nektek egyből válaszolnak az állásinterjún, hogy tiétek a meló vagy elnyújtják hetekig és kaptok egy:sajnáljuk, de. Nem önt választottuk választ?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azt mondják interjún, hogy köszönjük, és még meghallgatunk másokat is. Ez azt jelenti, hogy esélyes vagy, de nem estek hanyatt tőled annyira, hogy ne akarnának másokat is megismerni. Ha kb. 2 héten belül nem jön válasz, az általában már veszett ügy. Ha interjún meglátják benned az ideális jelöltet, szerintem még aznap, de maximum 1-2 napon belül hívnak, nehogy elfogadd közben más cég ajánlatát. Ha csúcsszupernek éreznek, akkor szerintem interjún közlik, hogy ennyi, megtaláltuk. De én még ilyenen nem voltam. Több helyről vissza sem jeleznek, még csak nemlegesen sem, nem értem, hogy ez miért nem fér bele. Ahonnan visszajeleznek, ott meg egy semmitmondó nem önt választottuk válasz jön, amiből még tanulni sem tudsz. Kezdem úgy érezni, hogy semmi értelme az állásinterjúknak. Vagy gyakornokként érdemes egy céghez becsúszni vagy ismeretség révén, máshogy nehéz.
2019. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ha közalkalmazotti állásra pályáztam, ott interjú után kb. 1 nap volt, mire válaszoltak.


Ha csak jelentkeztem, de interjúig nem jutottam, akkor is válaszoltak 1-2 héten belül, hogy "x állást már betöltötték".


Ahova most felvettek, ott már aznap mondták, hogy részükről oké, én meg másnap (még mentem máshová is) visszahívtam őket, hogy részemről is oké. :)

2019. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előző vagyok: ami nem közalkalmazotti hanem multis és egyéb, ott nem volt divat válaszolni.
2019. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!