Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgoznak egyesek olyan...

Miért dolgoznak egyesek olyan helyen ahol nem fizetik ki őket időben? Akár 2 hónapos csúszás is van a bérfizetésben minek vannak ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Nem értem mert ha jól fizetne egyébként és annyit keresnének itt amennyit sehol másutt akkor megértem hogy kivárják-elnézik a csúszó fizetést.


De minimálbért keresnek ennyit tényleg bárhol megadnak sőt inkább úgy írom ennyit már sehol sem adnak.


Ezért a nevetséges bérért miért nézik el nyelik le azt hogy akár 2 hónapot is csúszik a bér?


Most is itt van május közepe lassan és még a márciusi bért várják amit ápr 10-ig kellett volna kapniuk. Lassan május 10 és az ápr bér is esedékes lenne ők meg jó ha a márciusit megkapják majd-és még az se biztos hogy azt megkapják addig.


Ezt az egészet miért tűrik el nyelik le akik ilyen helyen vannak? Nem azt kérdezem miért nem mennek bíróságra hanem azt miért nem húznka el más munkahelyre?

Ahol ha többet nem is kapnának de azt a keveset legalább időben.


2019. máj. 7. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs máshol a környéken munkalehetőség?
2019. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyis troll napi kérdése.

Először MAGADTÓL kérdezd meg (hogy Te miért dolgozol ott még mindig - bár kívülről tudom a választ is), aztán mástól :D

2019. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert mert gyokerek
2019. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a munkaügyis troll.

Egyébként már szépen fejlődik a cég ahol vagy a múltkor még a decemberi bérekkel tartoztak.

Azóta akkor gondolom már megkaptad + a januárit, februárit.

2019. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ad megg par ott dolgozonak a számát felhivom es megkerdezem őket
2019. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen ez a szuti de elmondom hogy párom az egészségügyben van (állami munkáltató tehát) és most kapták meg a tavaly NOV-DEC összesített túlóraelszámolást.

Most idén májusban a tavaly decemberit.


És állami hely! Hogy az idei jan feb márcious stb túlórákat mikor kapják hát majd karácsonykor szerintem.


És egészségügy ezen ott már meg se lepődik senki.

2019. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én esetemben ez kb. fél évig tartott. Utána azért "léptem", mert nagyon kezdett mocskos lenni a helyzet.


Ettől még nem vagyok "gyökér", csak másképp látod akkor és ott a dolgokat, mint egy kívülálló. Sok szempontot figyelembe kellett venni. Kollégák előbb dobbantottak, nekem viszont volt tartalékom, és nem hagytam veszni a végkielégítésem sem. Igaz 9 hónap múlva kaptam meg mindent, de megkaptam, míg a többiek egy fillért sem.

Hát ezért...

2019. máj. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!