Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mesélnétek egy kicsit az...

Mesélnétek egy kicsit az igazságügyi orvosszakértői munkáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokat gondolkozok azon, hogy mit szeretnék a majdani felnőttkoromban dolgozni, milyen munkában szeretnék valami hasznosat végezni. Több minden is érdekel, mint például a kémia, biológia, informatika, talán a fizika és a matek is. Ezeket számításba véve arra jutottam, hogy szívesen lépnék műszaki pályára vagy az orvostudomány egyik ágára, de akár még tanár is lennék.

Középiskolás vagyok, jelenleg az összes tantárgyból egy kis szorgalommal el tudom érni az 5ös szintet.. de tudom, hogy nem ez számít, viszont ez rendkívül megnehezíti a választásomat, mert nem érzem, hogy miből vagyok/lennék igazán jó.

Olvasgatva az interneten a pályákat szembefutott velem ez az igazságügyi orvosszakértői dolog. Sokat kutattam, hogy kiderítsem mit is csinálnak az ebben a munkában dolgozók, de véleményeket nem igazán találtam. Nagyon érdekelne, hogy megéri-e ezt a munkát választani, illetve mennyire érdekes, mikor és mennyire ajánljátok. Elsősorban azok véleménye érdekel, akik erre szakosodtak/szakosodnak.



2019. máj. 8. 10:18
 1/2 anonim válasza:
Szia. Tudom, régi kérdés, de még hátha aktuális. Én igazságügyi orvosszakértő jogász vagyok. Ha van kérdésed írj rám priviben
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretném megkérdezni, hogy ha valaki bekerül az IMEI-be, miket csinálnak vele? Fontos, mert semmi bűne nincs, csak az igazságot kereste, rászálltak, most meg hatalmával vissza élő magas rangú főügyész elrendelte 1 hónapra a bent létét,/egyelőre 1 hónapra/ miből áll? Ha lehetne nem általánosságban, mert nem ölt embert, nem bűnöző, csak szeretné tudni, mi fog történni vele, mi is, barátai.


Milyen vizsgálat, sokkolhatják, kiköthetik-e akarata ellenére ilyeneket kérdeznék, én voltam 1X hasonló helyzetben, nem ott, de zárton, más ok miatt, és elengedtek, "sine morbo" záróval.


Tisztelettel várok válaszokat.

2022. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!