Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi keresete lehet egy...

Mennyi keresete lehet egy olyan családnak ahol anyuk apuka két gyerekkel az USA-ba tud menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy csak a repülőjegy önmagában nekem a háromnegyed évi fizetésem.
2019. máj. 9. 20:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akkor én egy undorító alja proli vagyok. Nincs mit tenni. Had turkáljak már máséba. Az enyémben úgy sem nagyon lehet mit...
2019. máj. 9. 21:37
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a kérdés meg is van válaszolva. Nyilván jól keresnek ha meg magánklinikája van akkor azok milliók havi szinten tisztán, abból azért futja rá.
2019. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
A csalad keresete pontosan 875429 forint nettoban illetve ehhez jon meg brutto 55000 ft kafeteria fejenként
2019. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%

Nekem rengeteg ismerősöm volt aki kijutott az USA-ba. Még egyetem alatt, ugyanolyan csóró egyetemistaként, mint én. Van rengeteg lehetőség kimenni, nem kell egyből azon agyalni, hogy vajon mennyit kereshetnek?

Nem tudhatod milyen lehetőséget kaptak, hogy kijussanak, lehet valamilyen cég finanszírozta, részben vagy akár teljes egészében. Lehet szakmai út is részben, lehet, hogy spóroltak rá akár éveket vagy bármi...

Nem kell ám egy külföldi utazáshoz milliárdosnak lenni.

Sok ismerősöm van akik egészen furcsa helyekre eljutnak, és nincsenek semmivel sem jobb anyai helyzetben, mint az átlag.

2019. máj. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor meg is válaszoltad a kérdésed, te csóró irigy kis proli kutya :)
2019. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
14: Leírta, hogy magánklinikájuk van, miről beszélünk még??
2019. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

8-as, de kis naiv vagy. Osztalék, mi?

Az után adózni is kell ám, kb. ugyanannyit, mint a bérjövedelem után. A vállalkozók nem így szokták, hanem körbeszámlázással veszik ki a pénzt a vállalkozásokból, teljesen adómentesen.

2019. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

17:

"Az után adózni is kell ám, kb. ugyanannyit, mint a bérjövedelem után."


Mélyedj el egy kicsit pénzügy-számvitelben, adózásban, utána beszélgessünk.

2019. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
Elmélyedtem, azért mondom. Senki nem osztalékban veszi ki a cégéből a pénzét, hülye lenne. Haverok fiktív számlákat állítanak ki egymásnak. Aki vállalkozik, az mind tudja ezt.
2019. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30%
19: Ne apukád Jóskapista Sufnituning Bt-jéből indulj ki.
2019. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!