Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden a Pick vagy a Sole...

Szegeden a Pick vagy a Sole alkalmaz nőket gyári munkás munkakörben? Ilyen pozícióból át lehet-e kerülni irodába, ha van tapasztat és végzettség hozzá?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Irodai munkához végzettség kell, manapdság nagyon rámennek erre, hogy kell végzettség. Szerintem mindkét helyen alkalmaznak női munkásokat, legalábbis én 2 gyárban dolgoztam, mindkét helyen főleg női munkaerő volt. Minőségellenőr pizícióba viszon t már láttam, hogy átkerült korábbi munkás, igza jó sok év múltán
2019. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az elmúlt években gazdasági osztályon dolgoztam, így van munkatapasztalatom és végzettségem is, csak jelenleg nem találok vele munkát.

Gyárban eddig nem még dolgoztam, viszont jó volna valami munka, ezért gondolkodom, hogy hova lehetne jelentkezni, ahonnan van lehetőség cégen belül továbblépni. Egyáltalán szóba állnak velem, ha diplomás önéletrajzzal jelentkezem betanított munkára vagy jobb kihagyni? Ha kihagyom, akkor a későbbiekben másik lehetséges munkakörnél, hogy tálaljam, hogy van olyan papírom?

2019. máj. 12. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááát, én minőségellenőrként dolgoztam a gyárban, de már nekem is nagyon húzták a szájukat, hogy diplomásként miért akarok ott dolgozni, én mondtam még élelmiszerrel kapcsolatos helyen, és mivel ezt tanulom, nem árt belelátnom a dolgokba
2019. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ördögi kör, ha beírom, lehet szóba sem állnak velem, ha meg kihagyom, akkor később lehet kínos előhozakodni vele :(
2019. máj. 12. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizikai melósként nem hiszem foglalkoznak ebben a 2 gyárban az ember nemével. Szegeden viszont (mivel alig van melóhely szabadon) óriási túljelentkezés van irodai melókra, bekerülni persze lehet, de nagyszámok törvénye miatt maradnál fizikai melós állományban. Bár nőként előnyben vagy, pl. a Pick melletti munkaügyis irodában 2 (3) férfi dolgozóra jut kb. 40 női munkatárs. Legalábbis fél éve így volt.
2019. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!