Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
renz nevű felhasználó kérdése:

Informatikai OKJ-val melyik nevesebb cégnél tudok elhelyezkedni?

Egyébként rendszerüzemeltető OKJ-ről van szó, emellett jó angoltudásom van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendszerüzemeltető, OKJ, állás, elhelyezkedés, IT

máj. 13. 17:17  Privát üzenet  

A válaszok

kitörölheted az okjval.

it-ben egyedül a diploma számít papírnak, de az is csak arra hogy több fizetést kapj, elismerés hogy tudsz tanulni

amúgy csak a tudás számít

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 13. 17:25 Privát üzenet

Valamilyen gyártóspecifikus - Cisco, Microsoft, Redhat, Vmware - tanúsítvánnyal, több évnyi tapasztalattal, középfokú kommunikációképes angol nyelvtudással már több esélyed lenne.

Egyébként például az OTP-nél:

[link]

vagy a Fundamentánál:

[link]

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 13. 17:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a CCNA-t tervezem majd megcsinálni.

# 3/5Időpont máj. 13. 18:14 Privát üzenet
Én most végzem el az 54 481 04es képzést. 27-én kapom meg a bizit. Emellett van Cisco CCNA RS 1-4 és CCNA Security vizsgám is meg egy felsőfokú angol + otthon tanulom a németet magamnak, év végére abból min. egy középfokút összehozok. Én úgy érzem, hogy ezzel azért csak el tudok helyezkedni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 15. 00:59 Privát üzenet
Első: cáfolnálak. Elvégeztem egy éve az említett képzést és rá két hónapja elkezdtem a szakmában dolgozni, igaz C1-2-es angoltudást igénylő környezetben. Nem, nem multcég :)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 16. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Középfokú informatikai Szoftverfejlesztő (OKJ) vizsgával mennyire tudnék elhelyezkedni?
Szerintetek van annak esélye elhelyezkedni informatikai területen, aki végül nem tudta megszerezni a diplomáját?
Milyen informatikai/számítástechnikai részterületre érdemes elhelyezkedni? (Állás találati és fizetési szempontból)
Mi a feladata egy IT mentornak? Kiket oktathat? Hol tud elhelyezkedni?
Informatikai, számítástechnikai tanfolyam? Mivel lehetne elhelyezkedni?
IEC informatikai oktatással kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Van értelme és esély utána egy IT cégnél elhelyezkedni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!