Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezhetek így az állásra?

Jelentkezhetek így az állásra?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt voltam egy cégnél egy állásinterjún. Sajnos nem jött össze. Most új állást hirdettek, és jelentkeznék. Ez egy másik pozíció, és egy másik csoport, bár ugyanazon a részlegen lennék. Az, hogy nemrég volt egy sikertelen próbálkozásom jelenthet problémát? Ugye nem kizáró ok?

2019. máj. 13. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Jelentkezz nyugodtan! Nem kizáró ok, nekem hasonló volt, és sikerült. Kívánom, hogy sikerüljön, amit szeretnél!
2019. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy jelentkezz!

Nekem is van hasonló sztorim, márciusban behívtak, de nem tudtam menni, mert akkor még tanultam. Aztán megjelent újra a hirdetés, jelentkeztem és behívtak. Fel is vettek, de közben egy másik ajánlatot fogadtam el.

2019. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
van ahol kizárók ok. HA nem sikerül pár hónapig félévig nem jelentkezhetsz mert benne vagy az adatbázisukban
2019. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
3 NEM KIZÁRÓ OK - miért lenne?
2019. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam , hogy mindenhol , de egyes cégeknél van így. pl én is jártam így.
2019. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már úgy állást, hogy februárban nem vettek fel, aztán júniusban igen, ugyanarra a részlegre. Aztán kiderült, hogy amennyire akartam, pont annyira sz.r, már nem is dolgozok ott.
2019. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!