Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mennyire számít jónak, ha...

Az mennyire számít jónak, ha valaki 35 éves korára 300, 000, 000 forintos vagyonnal rendelkezik (önerőből)? Milyen életszínvonalhoz elég ez?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám, hogy tisztában vagyok vele, hogy ez nem kevés, nem átlagos, hanem sok... Csak azzal nem, hogy mennyire.

Milyen életszínvonalhoz elég ekkora vagyon, ha valaki Budapesten akar élni és megelégszik egy ingatlannal?


2019. máj. 15. 19:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván jónak számít, de a top 10 ezerhez szerintem kevés, kiindulva abból, hogy itt a 2. kerületben, ránézésre szerintem az utcánk 80%-ának e felett van a vagyona. De egy banb
2019. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

"50 év alatt eléri a 150 milliót ... Miből lett ennyi?"


Tehat a nagyszuleid is ennyit kerestek fejenket, 300 milliot osszesen. A vagyon meg oroklodik.

2019. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Amugy sokan 250 ezret keresnek. Évi 2-3 milliót. 10 év alatt ha nem költik le lesz 30 millió. 50 év alatt eléri a 150 milliót,.


Ez brutális. Másnak meg már van 35 éves korára. CSak egy kérdés ? Miből lett ennyi?"


Exponenciálisan emelkedő bevételből jön össze általában ennyi, nem ugyanakkora havi fizetésekből.


Tehát van egy jól menő vállalkozásod, amely az első évben megtermel 8 millió Ft profitot. A másodikban 19 milliót. A harmadikban 37-et. A tizedikben 1 milliárd 354 milliót.

2019. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!