Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit dolgozik, és mennyi a...

Ki mit dolgozik, és mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Megvan vele elégedve? Szereti a munkáját? Önszántából ment oda dolgozni? Vagy talán valaki ajánlotta?

2019. máj. 23. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Termeléstervezési ellenőr, havi 500 ezer, önként jöttem, majd munkahelyi stressz miatt végetért párkapcsolat.


Nem éri meg ennyit keresni, ennyi munkával ha nincs kivel élni az életet, megosztani az élményeket


33F

2019. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hirdetést láttam, jelentkeztem, behívtak interjúra, pár nap múlva ajánlatot küldtek, elfogadtam. 400 körül fizetnek. Tudom, hogy ez itt a GYIKen kevés fizunak számít, pláne Budapesten, de én meg vagyok elégedve, mert előtte még ennél is kevesebbet kerestem.
2019. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Raktári adminisztráció- illetve customer service koordináció munka vegyesen


Nettó 260e plusz 30e cafeteria havonta meg jutalmak, tavaly pl 3* kaptam bónuszt.


Önszántamból Professionön találtam. Nagyon szeretem, 4 éve vagyok itt, még egy nap se keltem fel úgy, hogy teher menni. Előző munkahelyeimet gyűlöltem, ehhez képest mióta itt vagyok nem érzem úgy, hogy teher lenne a dolgozás.. Ritka érzés.


27N

2019. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha nagyon teher bemenni. Bár nem a munka és a közeg miatt. Szeretem a munkám, kevés olyan nap van, amikor unalmas bent lenni, inkább csak elfárdtunk, ideje szabira menni.

Régóta pályázni akartam a céghez, de sose mertem. Egy éve épp munkahelyet váltottam, amikor megkerestek a mostani pozíciómmal. Az interjúról úgy jöttem el, hogy enyém a hely.

N°300eFt a fizu+cafeteria, számviteli terület.

2019. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irodista diplomával 175 000 nettó
2019. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szoftverfejlesztő. Brutto 465ezer ft.

Nem vagyok megelégedve vele.

2019. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!