Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekomnál mennyit keres egy...

Telekomnál mennyit keres egy hálózatszerelő?

Figyelt kérdés
Nem tudom a pontos pozíció nevét, de kb ezek a feladatai: kimegy a házhoz, felkúszik a karóra, behúzza a kábelt, fúr-farag, bekonfigurálja a routert stb. Középfokú végzettség elég (rendszergazda)?
2019. máj. 30. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Vidéki kisvárosról van szó. Kecskemét közelében.
2019. máj. 30. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
150-200 kb. Elég a középfok. A konfigolás része minimál, ezek mármint plug&play routerek.
2019. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van a családban aki a nevezett cégnél van ilyen munkakörben. Évről évre sz..rabbak a juttatások, a fizetés pedig nem hogy stagnál, de van hogy még csökkenhet is (pl. a fizetés egy része jutalékos lett és értékesítésből kellett volna hozni). Plusz rengeteg helyen kiszervezik alvállalkozó cégeknek.

Azt meg hadd ne mondjam el, hogy mennyire felemelő érzés lehet kimenni a 15 tagú cigány családhoz és elmondani nekik, hogy nem a tévé rossz, csak nem fizetik a díját és így nem lesz műsor. Vannak olyan környékek, ahová csak csoportosan mernek kimenni, mert korábban meg akarták verni az egyedül házhoz kiment kollégát.

Egyébként vannak ennél rosszabbul fizető, unalmasabb munkák is dögivel, szóval attól, hogy én itt főleg negatív dolgokat írtam, még számodra megfelelő lehet.

2019. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat keres....csak nem talál.
2019. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tűnik egy álom melónak, de egy próbát megér.

Köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 31. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!