Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti max. Hány kör interjúra...

Ti max. Hány kör interjúra mennétek el?

Figyelt kérdés
Én most egy sima beosztotti állásnál 3 körön vagyok túl, még lenne 2 kör, de elvesztettem a motivációmat. Szerencsére van állásom, így nem érdekel annyira.

2019. máj. 31. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha valami szuper hely, jól fizet stb ÉS nem munkaidőben van az interjú, akkor beleférhet ennyi.

2019. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a harmadik a vízválasztó. A többi időrablás, az én időm pedig drága.
2019. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a 3. után ment el a motivációm. Fizetésről egy szót sem szóltak még, szóval még azt se tudom megéri-e.
2019. máj. 31. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez végképp nem gyerebe. Persze el tudom képzelni, hogy vagy vele, ha ennyi időd meg energiád ráment, kár lenne most abbahagyni.
2019. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 15 re
2019. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéma a melót, akkor bármennyire. Bár nem voltam még csak max. 2 fordulóson, de azon is csak 1x, ez a mostani állásom, az elötte lévők mind 1 fordulósok voltak
2019. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Max 2...többnek nincs értelme, mert esélyes, hogy csak szopatnak akkor.
2019. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok kör volt, bár időben 1 hét volt az egész.

Hétfőn a hr-rel interjú, kedden a közvetlen felettessel, szerdán a vezetőség tagjaival, csütörtökön a közvetlen felettessel találkoztam újra, aki mondta, hogy mindenkinek tetszettem és szívesen felvennének, de hogy én is el tudjam dönteni, hogy valóban náluk akarok-e dolgozni, pénzek reggel jöjjek be, 2 napos csapatépítőre pakoljak be és menjek velük. A pénzügyi igazgató vitt el kocsival az egyik jövőbeli azonos pozícióba lévő munkatarsammal és az értékesítési vezetővel. A 2 nap alatt gyakorlatilag minden leendő munkatárssal volt alkalmam beszélni.

Következő hét hétfőn kezdtem, ennek már 8 éve. Azóta is ott dolgozom.

2019. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első két munkahelyemre egy körös volt. Aztán kimentem külföldre, ott egy öt körössel kezdtek, most kinn élek Svájcban, itt a szakmámban a három kör az a minimum. Nagyon sz*r...
2019. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!