Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmű Émásznál Borsod megyében...

Elmű Émásznál Borsod megyében könnyen lehet munkát kapni villanszerőlként, illetve milyen fizetésért?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, ha te vagy az, aki csak most akar villanyszerelőnek tanulni, abban azért benne van az a rizikó, hogy mire végzel, gyökeresen átfordul a helyzet.


Ha nem jelentkezik senki válaszolni, akkor csak az lesz, hogy neked kell telefonálnod érdeklődni.


Az ilyen nagy, hivatalos cégek sosem fizetnek olyan jól, mint a kis rablók, de vannak más előnyeik. Az egész fizetés legális, tehát az első időszakra a táppénz elég sok, na meg a nyugdíjjárulék... Van éves szabadság, biztonsági felszerelés, munkaidő, kollektív szerződés... meg kafetéria. Normális főnökök és hajlandóságod esetén általuk fizetett szaktanfolyamok. A hátrányok között megemlítendő, hogy mínusz 25-ben is villanyt kell csinálni, ha úgy adódik, valamint ugyebár kis- és középfeszültségű hálózatot kell kezelni. Ezen utóbbit mondjuk én nem tekintem hátránynak, de nem mindenki alkalmas rá. Fiatalon a hóvihar is buli, de úgy ötven felé már nyűgös. :)

2019. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, most kezdeném tanulni. Tudomásom szerint elég jó a kezdő fizetés és emberhiány is van, de ismerős nélkül lehet állást kapni?
2019. máj. 31. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt Budapest környékén (már) nem tartják jónak a fizetést (maguktól mennek el emberek már egy ideje, ami a 90-esekben szinte elképzelhetetlen volt), de megértem, ha Borsodban ez jó.

Nem hiszem, hogy kellene ismerős. De mondjuk tudni nem tudom.

2019. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!