Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hogyha valakinek...

Szerintetek hogyha valakinek 27 évesen van mondjuk egy X mérnöki diplomája, de nem dolgozott soha SEMMIT, akkor azt létezik, hogy felveszik gyakornoki pozicióba?

Figyelt kérdés

Ha az egyetlen munkájáról amiről van "nyom", az csupán a kötelező szakmai gyakorlata...

Amit előtte dolgozott ESETLEG feketén, azt nyilván nem írhatja bele az önéletrajzába.

De azért erkölcsije az van...


Szerintetek egy ilyen embert alkalmaznának akár csak gyakornokként?


2019. jún. 5. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
28 éves vagyok, most jöttem az egyetemről, előtte dolgoztam totál más területen. Budapesten felvettek vopna, csak beszélj angolul.
2019. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Már miért ne? Vagy ha az van, amit te mondasz, akkor nyugdíjas koráig már ne is dolgozzon egyáltalán, mert 27 évesen te alkalmatlannak tartod gyakornoknak? Szerinted akkor mit fog csinálni ez a jó ember egész életében?
2019. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2. Én egyetértek...

Én nem munkáltató vagyok.

Szerinted a munkáltatók foglalkoznak azzal amit felvetettél?

Vagy csak annyit mondanak, hogy az Ő dolga... ?

2019. jún. 5. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonya akkor igen, ha nincs, akkor nem. El kell kezdeni még egy szakot, hogy legyen.
2019. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Írd be nyugodtan a feketét.
2019. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4. ha végzett diplomás mérnök az illető, akkor minek kezdjen el egy újabb szakot és miért lenne jó a munkáltatónak, ha nappalis hallgatót alkalmazna?

Amennyire én tudom, 25 év felett nincs már diákmunkára lehetőség, de a kérdésem nem is erről szól hanem minimum egy gyakornoki/junior pozicióról...

2019. jún. 5. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
#3, gyakornoki pozícióra nehogy már ne férjen be valaki valahova valahogyan... De igen, írták már előttem, beírhatja a feketét is nyugodtan, a leendő munkáltató nem hatóság. (#2)
2019. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok rá az élő példa.


27 évesen gyakornokként jelentkeztem, aztán látták, hogy jó vagyok abban amit csinálok és 3 éve vagyok a cégnél. Pedig a diplomám sincs meg.

2019. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Mi a f***t lehet lepontozni a válaszomon? :D

2019. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!