Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos Ügyfélszolgálat -...

GyöngyösCity kérdése:

Telefonos Ügyfélszolgálat - Mit kell csinálni? (bővebben.

Figyelt kérdés

Hali, most pénteken megyek egy állásinterjúra a IX ker. malomudvarba egy telefonos ügyfélszolgálathoz ( cégnevet sajnos még nem tudok)


Az lenne a kérdésem hogy ha felvesznek, milyen feladatokkal jár egy ilyen munkakör?

Van-e bármi olyan dolog ami befolyásolja a havi fizetés összegét? (ha esetleg értékesíteni is kell stb)

Személyes tapasztalatokra is nagyon kíváncsi lennék


Előre is köszönöm az érdemleges válaszokat!


(Ugyanitt KIADÓ pest megyei albérlet is érdekel :D /privát üziben/)



22/F



#állás #munka #telefon #albérlet #tapasztalat #ügyfélszolgálat #malomudvar #bocshogyígyösszevontam #köszi a segítséget
2019. jún. 5. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag attól függ, milyen cég, szóval ennek hiányában csak általánosságokat tudunk mondani. Ha értékesíteni kell/lehet, akkor van jutalék is a fizetéshez. De azokon a helyeken úgy határozzák meg a fizetést is, hogy kicsit alacsonyabb legyen, teperj a jutalékért.


Amúgy meg vagy csörög a telefon és beszélgetni kell emberekkel (informálni őket vagy elintézni, amit akarnak) vagy hideghívással idegeneket felhívni és zaklatni, esetleg kellemetlen kérdéseket feltenni arról, hogy mikor akarják kifizetni a tartozásukat.

2019. jún. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van: nagyon nem mindegy, hogy egy webáruház (ilyen is van a Malomudvarban) ügyfélszolgálatáról beszélünk, ahol tájékoztatás, panaszkezelés folyik vagy egy olyan cégről, aki tőled várja az értékesítések felfutását, hideghívásokkal rátukmálsz emberekre bizonyos dolgokat.

Szóval fontos lenne tudni a cégnevet.

2019. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megírtam privátban nem kaptadmeg?
2019. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ;)


#3 de megkaptam csak nem voltam gépközelben mert 2 napja költöztetek :D köszi itt is mégegyszer

2019. jún. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!