Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aktuárius pályakezdő fizetés...

Aktuárius pályakezdő fizetés biztosítóknál magasabb, mint a Big4 cégeknél?

Figyelt kérdés
Biztosítási és pénzügyi matematika szakon tanulok, mellette egy könyvvizsgáló cégnél vagyok aktuárius gyakornok, és szerintem elég keveset fizetnek (kb nettó 1400 Ft/óra). Most nem tudom, hogy én éltem eddig téveszmékben, amíg azt hittem, hogy az aktuárius az egyik legjobban fizetett gazdasági szakma, vagy csak rossz helyen dolgozok? Aki biztosítónál volt már aktuárius gyakornok, mit tud mondani a kezdő fizetésekről? Előre is köszönöm, ha valaki hasznos választ ír.

2019. jún. 8. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakornokként ne a fizu legyen a fő szempont. Ha találsz jobbat válts persze, de ne aggódj azon ha kezdetben kevés a fizu, pár év múlva úgyis többszörösét fogod keresni.
2019. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakornoknak szerintem egyáltalán nem rossz. Ráadásul mire elvégzed, lesz x év gyakorlatod is, ami rengeteget számít.
2019. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!