Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó pénz 10 x 24 órás műszakért...

Jó pénz 10 x 24 órás műszakért havi 170 nettó?

Figyelt kérdés

Ismerősöm ájuldozva mondja milyen jó melója lesz. Bizt őr, egy hónapban csak 10 napot kell menni, de azt 24 órás műszakban és ezért havi 170 nettó.


Ez vajon normális? 10 x 24 óra az havi 240 óra, miközben egy teljes állás csak havi 160 óra lenne, ráadásul az életvitelt teljesen kinyíró 24 órás műszakokban... 170 nettóért?


És ez szerinte jó pénz?

3x 170 nettó is kevés lenne ezért.

Szerintem.


2019. jún. 9. 13:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

ja, és ha sarkosan nézzük, akkor az ismerősödnek (már ha egyáltalán van ilyen ismerősöd) igaza van, mert jobban keres - hiszen Ő nettó 170-et fog kapni, ami pont 15 ezerrel több, mint amennyit Te kapsz. 15 ezerből nagyon sok kenyeret lehet venni :D


Igen, tudom, órabérben nézve Te kapsz többet, de kézhez Ő kap többet - úgyhogy igen, jobban keres :D :D

2019. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

"órabérben nézve "


És hogy másképp érdemes nézni? csak így sehogy másképp.


Ha valaki 2x annyi melóval 1,5x annyit keres az JOBBAN keres? Nem. Az ROSSZABBUL keres. .. evidens, ezen semmiféle vita nem lehet, mert 1x1. Nincs rajta mit vitatni.

Kinek mennyi az órabére? Ez a kérdés és semmi más.

2019. jún. 11. 09:30
 33/36 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem írtam ,hogy ez jó meló lesz attól még, hogy van nála szarabb. Annyit írtam, hogy szar, de van ennél rosszabb, keményebb meló még kevesebb pénzért. Viszonyítás kérdése. Van akinek bejön van aki semmi pénzért nem csinálná.
2019. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyszerűen jival jobban keres mint te, gondolom sokkal magasabb eletszinvonalon el, küzdj, egyszer talan neked is lesz ilyen jó munkád!
2019. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem inkább a saját portádon kéne sepregetni, kérdező? Te is keveset, átlag alatt keresel, minimális a különbség köztetek.
2019. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35-ös, jajj, ne add a lovat alá, évek óta itt "szívja a vérünket" a kérdező, mindjárt elkezdi, hogy hová mehetne, 2 vagy 3 diplomával nem tud elhelyezkedni, csak közmunkát kapna, stb. És szabálytalan a munkáltatója, de úgyse történik semmi, mert senki nem mer felállni, stb. Már kívülről tudom a szöveget.
2019. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!