Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Unix autónál milyen cégen...

Az Unix autónál milyen cégen belüli kiszállítóként dolgozni?

Figyelt kérdés

Tehát nem az, amikor az ügyfeleknek viszem az árut, hanem a logisztikai központból pakolom szét a kirendeltségek között az árut.


Ha esetleg van valakinek tapasztalata, információja a munkakörülményekről, szívesen elolvasnám.


Azt még hozzáteszem, hogy szeretek vezetni, és járművezetéssel szeretnék pénzt keresni, ezért érdekel a munka. Jelenleg van egy biztos, de nagyon rossz munkahelyem, és nem tudom, hogy érdemes-e ez miatt otthagyni.



2019. jún. 10. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ebben a pozícióban dolgozom az unixnál . Jó én szeretem , C-kategóriás jogsi kell hozzá és van hogy ügyfélnek kell vinni árut mert a kisautóba nem fér be pl szervizek akik nagy tételt rendelnek .

Egy Merci ategoval dolgozom . Itt nem csak az kell , hogy “szeretek vagy imádok vezetni “ ez egy hivatás itt a sofőr szakma iránti elhivatottság ami kell , sokszor nagyon monoton munka , sok stressz van benne amikor időre kell menni és hopp egy kis dugó vagy terelés , csomoszor szűk helyeken kell manőverezni .

Én 1-2 év és mivel a C+E meg van megyek át nyergesre nemzetköziben cégen bellül azaz az Unix központok közt fogok menni , na arra kiváncsi vagyok milyen lesz .

2019. jún. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!