Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találok munkát?

Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés

Nézem a jofogas oldalt, a professiont de amihez nem kell végzettség oda jogosotvány kell, amihez nem kell jogositvány oda angol nyelvtudás kell, havan valami olyan amihez semmi nem kell akkor oda nem vesznek fel mondván mert sokan jelentkeztek.

Mit lehet tenni?

Szüleim nem tudnak eltartani, azt mmondják dolgozzak, nem fizetnek ki és nem is fognak kifizetni se egy jogositványt se semmit.


Jelenleg olyan munka kell ahová nem kérnek semmit, és abból a pénzből leteszem a jogsit, illetve elvégzek egy nyelvtanfolyamot meg egy okj képzést mondjuk mivel az is fizetős mostmár.

Előbb felhivtam egy kézi rakodói munkát , hát fel s evették a telefont.

23/F


2019. jún. 14. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn hasonló helyzetben voltam,elmentem segèdmunkásnak. Azóta kitanúltam a szakmát ès rendeződött a helyzeten.
2019. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen segédmunksának? Mert azalatt több minden értendő.

Kőműves segédmunksának? Engem legutóbb sitthordásr nem vettek fel:D

Jelentkezek, erre azt mondja a hölgy hogy keressek még egy embert, mondtam hogy nincs de egyedül szívesen mennék. Erre félóra múlva megírja hogy talált már brigádot rá.

Tehát itt is az van ci.. brigádok mennek el ilyen segédmunksának vagyis őket alkalmazzák legtöbb esetben. Egy csomó hírdetés van burkoló brigádot keresnek, kőműves segédmunkás brigádot.

És stb. Az meg a másik hogy pl. ablakos mellé akartam volna elmenni, facebookon hírdették erre nem válaszolt az üzenetemre, Akkor minek hírdeti meg ha nem válaszol senkinek?

Igy hogy dolgozzon az ember?

Nyilván modt mondjátok a meikt meg a ilyeneket ahol 80 % ban diákokat alkalmaznak, persze elmehetek oda nagyon kevés pénzért ha nem lennék allergiás ezekre a gyorskajákra, annyira nem bírom az"illatokat" nem szeretem azokat a hamburgereket. Soha nem is voltam gyorsétteremben.

Tehát visszatérve, nem tudom hogyan keressek pénzt + nyomás alatt is vagyok.

2019. jún. 14. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy-két évig, nem volt folyamatos rendes bejelentett munkám csak csapódtam. Aztán találtam egy helyet, ahol ott voltam pár évet. Előtte én is azt hittem hogy ebben a városban aztán lehetetlen munkát találni, de oda szinte mindig vesznek fel embert kb válogatás nélkül. Szóval nem munka nem volt, csak én nem tudtam róla/rossz helyen kerestem.
2019. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nA igen, de hol kell keresni, . Biztos én s találnék, csak nem a facebookon a jofogáson és a neten, de akkor hol lehet keresni ahová mindenfelé 5 hetes önéletrajz küldézgetés helyett egyből fel vesznek dolgozni és mehetek pénzt keresni.
2019. jún. 14. 12:16
 5/5 anonim válasza:
Ha van lehetőséged akkor menny egy üzletbe árut rakodni, vagy valamilyen gyorsétteremben, amúgy ott helyben az üzletben is megkérdezheted. És most nyár lesz szóval sok embert fognak felvenni. Sok sikert kívánok!
2019. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!