Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más volt úgy új helyen, hogy...

Más volt úgy új helyen, hogy elég nehéznek tűnt a munka elsőre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem dolgozni egy adminisztratív állásban pár napja. Hasonló munkakörben dolgoztam már de ott közel nem volt ennyi felelősségem. Más is volt már így, hogy kicsit soknak találta elsőre a munkát? Nektek mennyi idő kellett hogy belerázódjatok?

2019. jún. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Annyira, hogy 2 hónap után bementem a főnökömhöz és megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de úgy érzem ezzel a munkával túlvállaltam magamat és nem vagyok rá alkalmas.


Szerencsére ő nem így gondoltam bátorított és bízott bennem. Mostanra a legjobb ember vagyok a csapatban.

2019. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jelenlegi helyem. Gyorsan belerázódtam, 1-2 hét
2019. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, első két hétben miután hazaértem aludtam 2 órát a kimerültségtől, pedig irodai meló.
2019. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!