Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ruhába menjek állásinte...

Milyen ruhába menjek állásinterjúra? gépkocsivezető és kézbesítő, raktáros?!

Figyelt kérdés
Fekete farmer, fekete póló, fekete sportcipő szerintem pont elég egy ilyen jellegű munkához.
2019. júl. 1. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért egy inget vegyél fel
2019. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Fekete farmer, fekete póló, fekete sportcipő"


Tiszta feketében? Azt fogják hinni, valakit gyászolsz...

Még ha csak tudat alatt is, de negatív benyomást kelt.

2019. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ultimate szerelésem, amivel szerintem nehéz mellé lőni: ing, egy szebb (nem koptatott) farmer es valami normális cipő.
2019. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A full feketeséget leszámítva szeirntem igazad van, elég ez. A ruháid legyenek tiszták, ne legyen kinyúlt, régi a póló, ne legyen szakadt a cipő, egy alapvető igényesség legyen meg, a többi másodlagos. Egy jó ing talán bónusz, de egy jó póló még mindig jobb, mint egy két számmal nagyobb gyűrött ing.
2019. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
ha már mindenképpen póló, akkor lehetőleg valami márkásabb galléros póló legyen, nyaknál gombolós; nem ing, de szódával elmegy
2019. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!