Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora lehúzás már ez a...

Mekkora lehúzás már ez a kezelési költség a számlákon?!

Figyelt kérdés
Most megyek először munkahelyre, és számlát kellett nyitnom, mert csak arra fizetnek, nincs készpénz. Utánaérdeklődtem, és kiderült, hogy minden hónapban 5 eurót vonnak le kezelési költség címén, hát ez kész rablás... 1 év alatt ez 60 euró, ami nem kis pénz... Ha készpénzbe fizetnének, nem lenne ez, de erre kényszerítik az embereket, hihetetlen. Lehet, az összeesküvés-elméletek mégis igazak??

2019. júl. 2. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Tuti biztos összeesküvés, szerintem az 5 euród a fityma metélésre kell nekik.
2019. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
esetleg valassz normalis bankot....
2019. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Postán is kérheted a pénzed.
2019. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es: nehogy azt mondd, hogy az 5 euró az nem nagy pénz... Még 1 euró is sok lenne! az egy kenyér ára
2019. júl. 2. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A gyikemberek miatt van
2019. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg az Erstenel? ott is van költseg, de ennyi biztosan nincs;


Egyebkent egyetertek, volt, hogy majdnem sirni lett volna kedvem a kezelesi költsegek meg a tranzakciós költseg miatt;


Emlekszek egyszer külföldön vettem fel penzt, (nem EU-s orszagban), kb 18,000 forintot, es kb 1900 ft a tranzakciós költseg; De a kezelesi költsegre is tudnek peldat mondani;


Neha eljutok arra a pontra, amikor azt gondolom, hogy az emberek teljesen jogosan frusztraltak, azert bankot nem rabolnek emiatt, de ha valaki mas teszi, az az első gondolatom, hogy ,,megerdemli a bank'' ők is kirabolnak minket, csak ,,legálisan'', pofátlanul, de legálisan

2019. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha neked egy kenyér ára sok számlavezetésre akkor kérd meg a péket, hogy vigyázzon a pénzedre, indítson utalásokat a banki rendszerben, kössön 100.000 € értékbiztosítást, üzemeltessen ATM-et és esetleg még egy e-bankot is biztosítson.
2019. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Menjél normálisabb bankhoz az 5 euró valóban sok, én 600 ft-ot fizetek havonta, ennyit von le a bank kezelési sz.arságért. Nem mindegy hogy 2 euró, vagy 5 1 hónapban!
2019. júl. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Az én lakossági számlàm számlavezetési díja 5600 forint és mégse rinyálok itt, hogy sok, mert én választottam és nekem megfelel, pont azért választottam
2019. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
(Gyakorlatila) 0Ft-os bankszámlám van... Ja, igaz, a kártya díja van vagy 10 euró évente. Lehet, hogy a magyar bankolás nem is olyan drága, vagy csak a kérdező nem járt utána a lehetőségeinek?
2019. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!