Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heyho! Tudom volt már ilyen...

Heyho! Tudom volt már ilyen típusú kérdés, de a Suzuki gyár most béremelés után Esztergomba milyen? Elég jó dolgokat kínál a cég, ezért is vagyok gyanakvó.

Figyelt kérdés

Nettó 230/240 túlórával.

Szállás, étkeztetés+ egyéb juttatások.

Az nem érdekel, hogy gyár.Eddig is gyárban dolgoztam. Inkább csak a munka jellege, illetve tényleg valós-e ez a fizetés.


2019. júl. 5. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó emlékszem, 2017 elején még 130-140 nettót lehetett ott keresni túlóra nélkül. Valószínűleg szar a munka, azért nem találnak embert még ennyiért sem.
2019. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo hely, jol es időben fizwt
2019. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Eddig 50/50 várom még a véleményeket, tapasztalatokat. Kedves utolsó, te ott dolgozol?
2019. júl. 5. 15:46
 4/19 anonim ***** válasza:

Valaki elmondja nekem hogy én miért nem lelek napi 14e Ft nettoert bejelentve tehát 320-300e Ft túlóra nélkül építőipari cégbe mindenest ? Jó néha fúrni kell néha szigetelést rakni néha kocsival áruért menni, és 7 hónap után felvettem újra aki volt mert nincs más

Se jogsija a nevét se tudja leírni alkoholt árul a munkahelyen leitat reggel mindenkit de nincs más.


Miert jobb havi 100e Ft minuszert szalagmunkas lenni ?? Voltam 15 éve ott gyarlatogason még látom a mekiben is dolgozni az embereket azok rohannak. Itt cigiszunet óránként kétszer beszélgetés szunet nem akarok ma dolgozni ezért acsorgok szünet ami egész napig tart, szoval valaki írja le miért jobb ??

2019. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
utolsó, ha mehetek megyek oda is! nekem mindegy, csak dolgozni akarok.. azt hittem jó egy kicsit meló nélkül, de a legrosszabb dolog a világon:D
2019. júl. 6. 00:17
 6/19 anonim ***** válasza:

4#

Én meg komolyabb szakmákkal a zsebemben, műszaki emberként, b kat jogsival olyan ember vagyok aki nem cigizik, nem dohányzik, nem drogozik, és mégse kapok hasonló állást sem mint amit te írsz. Ráadásul pont a változatos munkát szeretem...


De van egy érzésem hogy te fővárosban vagy nyugati megyékben lehetsz valahol...

Amúgy itt a "vad" keletről is próbálkozik esztergomi suzuki gyár, persze nem sok sikerrel, mert hülyék nem vagyunk ha nincs ott ember akkor annak oka van, na meg itt élünk, ismerősök, házunk itt van


Milyen településen lenne a munka?

2019. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én adog egy esélyt neki.. 8 éve gyárban melózok mindenhol ilyen. jönnek mennek az emberek.. valakinek bejön valakinek nem.. valaki rossz véleménnyel van az adott helyről valaki isteníti.. ez ilyen. ahonnan eljöttem ott is ember hiány van, pedig nem rossz cég+ jó a fizetés is, és mégis 0 az 0 db önéletrajz volt beadva hónapokig. Szóval lényeg a lényeg, hogy ez Magyarország összes gyári munkahelyről ellehet mondani.
2019. júl. 6. 14:02
 8/19 A kérdező kommentje:
*adok
2019. júl. 6. 14:02
 9/19 A kérdező kommentje:
Na! Megválaszolom a saját kérdésem! A Livita-Dorta által kerültem erre a szutyok munkahelyre! Amit ígérnek oszd el 2-vel! Szállás legalja, fizetés 240K nettó helyett 210K bruttó! Robot munka, ennyi pénzért talál mindenki jobbat. Szedett vedett társaság eléggé színes a felhozatal + szerintem sokan ültek is már. Kaja retek, az ne hozzon senkit lázba, hogy ingyenes. Olyan is. Meg adóból ők, ezt tuti leírják! A Suzuki pedig nem jó munkahely! Kisebb gyárakban ezt a pénzt túlóra nélkül megkapja akárki. Pedig ez egy multi, és nem szart gyártanak, de a fizetés ehez képest nagyon rossz még itt Mo-n is. A Hr-es pics* meg egy alpári idió**,tudatlan sza*! Nem oda való! Szóval aki teheti NE MENJEN A MAGYAR SUZUKI ZRT. -HEZ DOLGOZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. júl. 11. 17:03
 10/19 A kérdező kommentje:
Szálló: 6 fő egy kis lyukba.. A hirdetésben egy szép 2** apartman képeivel hirdetik. Ez ne tévesszen meg senkit! Livita szálló, a neve ahol elszállásolnak. Sztem a Hős utcában jobbak a körülmények. Munkaruha ami kötelező a suzukiba 1 gatya 1 póló. A gatya hagyján felveszem több nap, de egy pólót nem tudnék 1db póló egész hétre??? WTF?? Azért az egy rongyért meg nem fogom bekapcsolni a mosógépet mindennap..
2019. júl. 11. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!