Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV nál mennyit keresnek az...

MÁV nál mennyit keresnek az infósok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esetleg valaki nem tudja, hogy pl egy mérnök informatikus mennyit kap havonta, juttatásukkal együtt?? Meg esetleg ott mit is kellene konkrétan csinálni??


Előre is köszönöm mindenkinek a segítő választ!



2019. júl. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve azzal kampányoltak a saját magazinjukban, hogy 300 nettó alatt nem vesznek fel diplomást, nem tudom mennyi igaz belőle. Mindenesetre én nem mennék ilyen tróger céghez, a komolyabb fejlesztéseiket meg biztos vagyok benne, hogy külső cégek csináljak.
2019. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ezt se külső cég gányolta:


[link]


Bár eddig még nem jelentették fel az etikus hekkert, a BKV jobban nyomta :P Szóval kellenek oda a jó kis sufnituning szakik, menjél csak.

2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuh, ne menj... Kevés ember, sok munka, kevés pénz. Úgy hogy elég komoly projektek mennek... Alkalmazás fejlesztés vjv, kocsivizsgalo, mv telefonra, mv tablet re. For, pass2, vontat2, belső penztarrendszer... Meg az idióta vezetes
2019. júl. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!