Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha három éve van informatikus...

Ha három éve van informatikus diplomám, de csak egy évnyi szakmai tapasztalatom van, az is sufni cégekből, akkor felejtsem el ez a pályát?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 éves vagyok, június végén szűnt meg egy programozói állásom, most Media Markt-os eladó vagyok. Így érdemes lehet még küzdeni ezért a pályáért, vagy teljesen felesleges, és esélytelen?

2019. júl. 6. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát mielőtt feladod, mondjuk tehetnél is érte valamit. Mert 10x-sét kereshetnéd értelmes melóval, ha tanulnál és mennél utána.
2019. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nem hiszem hogy csak MM-es eladói pozíció jut informatikus szakmával, meg egy év tapasztalattal, érdemes lenne váltani (szerintem)
2019. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Épkézláb, a szakmájához értő informatikusból hiány van. Ha te nem találsz informatikai vonalon munkát, akkor nem a rendszerrel van hiba.
2019. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Haveromat egy tanácsadó sínre tette. Ő anno programozó akart lenni, de csak manuálisan tesztelt és már tépkedte a haját tőle, de nem tudott lépni. Mindig mondta, hogy inkább elmegy árufeltöltőnek. Ma már jó helye van. Nem pont a te történeted, de ez ugrott be rólad, hátha segítség neked. Keress egy segítőt, vagy ha gondolod, megkérdezem, ő kinél volt.
2019. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Keress más melót és addig menj, míg nem találsz.
2019. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondom, hogy a diploma, meg a tapasztalat semmit nem számít, de azért végeredményben a tudás és a megbízhatóság a lényeg. Ha rád lehet bízni feladatot, amit érdemi minőségben meg tudsz csinálni, akkor kicsit nehezebben, mint a 10 éve menő cégnél dolgozó programozó, de találni fogsz munkát, mert szükség van az ilyen emberekre, csak ne add fel.
2019. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Írd be az önéletrajzodba a szakmai tapasztalatot, hogy mit is végeztél ott, sorold fel kötőjelekkel. Aztán alá a végzettségedet, érettségit. A cég nevét meg majd megmondod az állásinterjún. Vagy pedig írd bele, hogy x. kft. A Médiát ne írd bele, legfeljebb azt, hogy kapcsolattartás vevőkkel, kereskedelmi partnerrel. Vagy amit a médiában végzel, eladóin kívül, rendelést, mit tudom én, azt is írd bele a szakmai tapasztalatok közé. Nehogy feladd már a diplomádat, a tudásodat, csak mert most hirtelen más nem jött össze. Elméletileg nyelvismereted is kell, hogy legyen.
2019. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbaidőben indoklás nélkül leléphetsz, ha találsz mást.
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!