Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat mondani, ahol hirdethetem bizonyos szolgáltatásaimat?

Figyelt kérdés

Találkoztam már rengetek szabadúszókra tervezett oldallal, de mivel még egyiket sem használtam, így nem is ismerem azokat.

Tudnátok javasolni ilyen (elsősorban) külföldi oldalakat, ahová feltehetem, hogy mit csinálok, mennyiért, és remélhetőleg látni is fogják az emberek?

Szerintetek melyik a legjobb?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Upwork fiverr freelancer
2019. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindhármat ismerem.

A freelancer nem jött be, mert fizetős, és hagy ne fizessek már valamiért, amit nem is használok.

A Fiverr túl sokat von le a saját hasznára, az Upwork meg már nem is tudom, miért nem volt szimpatikus, de lehet, még egyszer nekifutok az utóbbi kettőnek.

2019. júl. 9. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Upwork elég gáz, mert alapból lenyúl 20%-ot, sőt valaki meg se kapta a pénzét, "megszakadt a kapcsolat".
2019. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!