Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság a multik is ennyire...

Manapság a multik is ennyire gáz helyek lettek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam állásinterjún egy multicégnél. Vidék, nem Budapest. Könyvelésre mennék, 4 év szakmai tapasztalat van mögöttem, van mérlegképesem, társalgási szinten beszélek angolul. Ez az én részem.


Ami a céget illeti: eleve elég trágya, hogy 7:00-15:30-ig tart a munkaidő. Néztem hogy WTF???? Mostanság mindenhol 7-kor indul az élet az irodákban is???? Vicc.


A másik: egy cseh cégről beszélünk, óriási tőkével és profittal. De! A bruttó 280.000 Ft-ot sokallták, cafeteria pedig egyáltalán nincs. Ez is mi már? A 280.000 bruttó Ft nettó 186.200 Ft. Ennyit sajnálnak???? Én pedig úgy voltam vele, hogy talán még keveset is mondok. Utazást egyáltalán nem támogatják, mindenki oldja meg ahogy tudja. Ergo, fizessek azért hogy dolgozni járhassak....(benzin, bérlet, etc.)


Ez Magyarország. A nagy semmiért - mert szerintem ez a 186.200 Ft amit készhez kapnék nem egy eget verő összeg - gürizz, igyekezz, légy pontos, precíz, stb. Vicc, komolyan... és akkor folyton olvasom itt is hogy 300-400-500 nettókat keresnek az ember ITTHON. Mégis hol az anyámba???? De most tényleg. Hol????


2019. júl. 12. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
A, kedves kérdező altalanosan, szidott minden multit ezert gondoltam hogy o minden teruleten érintett
2019. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez kevés, ne vállald el!
2019. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem minden multi.Ez csak egy rossz, amiről írsz.


Nálunk rendesen megfizetik a pénzügyeseket, a tapasztaltabbakat is, van junior, senior.

A munkaidejük rugalmas.

2019. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2019. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!