Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andragógia mesterképzés mire...

Andragógia mesterképzés mire jó a munkaerőpiacon? Ne a hivatalos marketingkamut válaszoljátok

Figyelt kérdés

Azt tudom mi van a szaktájékoztatóban , persze nagyon szélesek a lehetőségek ezer helyre lehet vele menni blabla..... duma.


A kérdésem: ha most a kezemben lenne a diploma mire mennék vele? Hova mehetnék ahova kifejezetten ezzel keresnek embert? Én ilyen álláskiírást még soha az életben nem láttam.

Andragógust keresünk..... a mesében. Se.


Vélemények?


2019. júl. 12. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte semmire nem jó.


Mit tanultál? Mihez értesz?

2019. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajtodisznek
2019. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azt fogják kiírni, hogy andragógust keresnek, hanem például, hogy e-learning tananyagok készítésére keresnek embert:

[link]

2019. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg oktatásszervező, meg L&D Manager. Sok ilyen van. De még mindig ott tartunk, hogy mihez értesz. Ha semmihez, csak lesz ilyen diplomád, akkor valóban teljesen felesleges.
2019. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50+% HR területen helyezkedik el vele.
2019. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

„50+% HR területen helyezkedik el vele.“


Ez engem is érdekel. Ott el lehet helyezkedni vele?


Mert ha igen, akkor az már valami.

2019. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El lehet, de el lehet ott helyezkedni komediaval, szabi bolcsivel, de akar banyamernok szakkal is
2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!