Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a kézhez kapott nettó...

Mi az a kézhez kapott nettó fizetés amivel már elégedett lennél?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 09:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanugy vagyok mint a 12 es


de nekem 3 bmw-m van nem 2:D


Amugy tényleg szánalmas hogy itt mindenki 500 ezret meg 1 milliót keres az állítása szerint, miközben az átlag béreka béka segge alatt vannak:D


Amugy a kérdésre válaszolva...


3-400 nettó az ami kellene mindenkinek havonta hogy tudja fizetni az ingathitelét, rezsijét és némi életminőséget biztosíthasson magának és családjának.

Ehez képest a hivatalos átlag bér 220 nettó

És kb az emberek 2/3 -a az átlag bérnél kevesebbet keres.


Ja és igen én is másfél milliót keresek, és Palvin Barbi tartja karban a dákóm.(hülyeségeket írni mindenki tud:D)

2019. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Két embernek 4 autó az nem életszínvonal, hanem nettó ostobaság.
2019. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nettó 200.

Jelenleg 250-et kapok kézhez, maximálisan elégedett vagyok.

2019. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nettó 400-450. Ennyit keresek most is. Ha nem lenne éjjszakázás, csak egy munkahellyel lenne meg ez a pénz teljesen elégedett lennék.
2019. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Én nettó 216-ot kapok kézhez, az éves jutalékokkal ez olyan havi nettó 310-re jön ki. Ha ezt a 310-et minden hónapban megkapnám, és még efelett járna a jutalék, akkor már maradéktalanul elégedett lennék :)
2019. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
#33: ilyet is ritkán látni! Mindig csak az elégedetlenkedés.
2019. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:

Nettó 250-300 ezer Ft, ami már elegendő lenne úgy, hogy nem kéne sokszor kiszámolni mi mire megy el, spórolni még a legapróbb felmerülő dolgokra is. Hozzátenném, hogy így nőttem fel, már kisebb koromban is rengetegszer májkrémes kenyeret ettünk, és meg volt húzva a gatyamadzag. Csak az a baj, hogy most is húzkodom 26 évesen, és kezdek besokallni...nem ezért tanultam 18 éven keresztül.


Jelenleg nettó 166 ezret keresek egy irodán, ahol már cafeteria sincs. Botrányos az egész...készülök más irányba helyezkedni.

2019. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mi a baj a majkremmel? Szerintem annyira nem luxus, még én is szoktam enni pedig viszonylag spórolós vagyok.
2019. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Nettó 250-300 ezer Ft, ami már elegendő lenne úgy, hogy nem kéne sokszor kiszámolni mi mire megy el, spórolni még a legapróbb felmerülő dolgokra is."


Nettó 400-at keresek, de spórolok a legaprobb dolgokon is és számolom mi mire megy. Ez még abszolút nem az a kategória ahol könnyelműen szórhatod a pénzt. Épp csak a számlákkal nem kell sakkozni és mondjuk ha majd autót veszünk azt biztos nem hitelből fogjuk.

2019. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!