Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közösítettek már ki benneteket...

Közösítettek már ki benneteket a kollégáitok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi okból?

2019. júl. 17. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha, most kicsit úgy èrzem. Egyrèszt összeszokott a csapat, másrèszt van fèltèkenysèg is, magasabb a vègzettsègem. Harmadrèszt a bandavezèrnek nem vagyok szimpi.

Hát nem tudom mi lesz, igyekszem normálisan hozzáállni, teszem a dolgom, aztán majd lesz valami. Csak elfogadnak egyszer.

2019. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"...másrészt van féltékenység is, magasabb a végzettségem"


Én az ilyet annyira szánalmasnak tartom. Hiszen magasabb végzettsége bárkinek lehet, aki törekszik erre.


"...a bandavezèrnek nem vagyok szimpi."


Ez megint tiszta szánalom: mi az, hogy bandavezér? Megválasztották őt valamiféle főnöknek vagy csak szimplán mindenki azt teszi, amit ő parancsol? Hol az emberek szabadságvágya, hogy a saját maguk által helyesnek vélt úton menjenek, ne egy valaki által kijelölt, nem is biztos, hogy a helyes úton?


"Csak elfogadnak egyszer."


De ilyen emberekkel akarod elfogadtatni magad? Mi van, ha ebből te csak veszítesz, és sosem nyersz semmit?

2019. júl. 17. 20:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én közösítettem ki őket :P
2019. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ilyen volt, én még próbaidőben felálltam. Kétszer is megtörtént, kb. 6 év különbséggel.
2019. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok. Azèrt annyira nem rossz a helyzet. Ahol többen dolgoznak együtt, ott vannak konfliktusok is. Nem vagyok feladós fajta.

Egyèblènt jó munkahely, kiemelkedő fizetèssel vidèken, amit nem lehet csak úgy eldobni. Van egy kis cicaharc, na bumm. Majd lecseng.

2019. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
rólam azt mondták, hogy, hogy nem vagyok pletykás, nem lehet velem beszélni. Nem volt kiközösítés, de reggel megbeszéltük a melót, ők jobbra én meg balra. Nagyon nem hiányoztak, a többi kollégával beszélgettem, ettem, nem volt hiányérzetem.
2019. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még régen az első munkaahelyem volt ilyen. Hotelban dolgoztam recepciósként. Bevallom elég zöldfülű és szerencsétlen voltam, talán pont ezért nem csípett a többi recepciós. Furamód a konyhai személyzettel és a takarítókkal találtam meg a közös hangot. Habár hozzáteszem, a front office manager egy igazi f,,sz volt... Még egy olyan f,,szfej kollégém azóta sem volt.
2019. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
én jól elverem őket ha nem köszönnek a liftben
2019. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondhatni így is, bár inkább én közösítettem ki mindenkit :D Már az elején sem volt szimpatikus a társaság, csak nőkből állt, ráadásul a pletykás, sunyi fajtából, semmi közös nem volt bennünk. Egész nap ment a trécselés, kacarászás, de amint valaki kiment a teremből az egész átment pletykálásba és a hiányzó személy fikázásába. Én ebben nem voltam hajlandó részt venni, szóval érkezéskor-távozáskor köszöntem, aztán betettem a fülest és kész. Semmiről nem beszélgettem velük, nem jártam velük ebédelni, nem mentem egyetlen céges buliba sem és csak szakmai dolgokkal kapcsolatban voltam hajlandó kommunikálni velük. Annyit se szedtek ki belőlem 3 év alatt, hogy merre lakok vagy hogy van-e valakim, egyedül annyit tudtak rólam, hogy szeretek utazni, mert az a szabadságaimból kiderült. Már az elején elkönyveltek egy antiszociális bunkónak én pedig örültem a jelzőnek és élveztem a nyugalmat. Biztos vagyok benne, hogy így is pletykáltak a hátam mögött, de mivel nem tudtak rólam semmit így max a saját kitalációikkal szórakoztathatták egymást :D
2019. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez elég vicces.;) És mit mondtál nekik ha megkérdezték hol laksz? Meddig voltál ott?


Rühellem a pletykafészkeket, sajnos a gimi nekem pont egy ilyen fészek volt, aztán iskolát váltottam. Nem emiatt amúgy.

2019. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!