Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ignoráljátok a 2 diplomá...

Miért ignoráljátok a 2 diplomás jelentkezésem fizikai munkaerőt igénylő munkák esetén?

Figyelt kérdés
Csak azért keresnék könnyű fizikai munkát, mert kb, csak 1 hónapig tudnék dolgozni, utána pedig külföldre kellene mennem; Most konkrétan már raktárakba is jelentkeztem; de általában nem válaszoltak, vagy azt mondták, hogy már ,,beteltünk''; Ha valaki túlkvalifikált azt ennyire komolyan vennék? (egyébként nem árultam el, hogy csak 1 hónapig szeretnék dolgozni náluk)
2019. júl. 18. 13:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ignorálják* (autocorrect)
2019. júl. 18. 13:15
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan azért, amit írtál. Egy diplomás ember valószínűleg nem hosszabb távra tervez ilyen munkakörben.
2019. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Te egy hónapot szeretnél dolgozni, a munkáltatók viszont nem egy hónapra keresnek embert.
2019. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Én is kb. ilyen háttérrel fogok 4 órás mellékállást keresni, de ha megfeszülök sem tudom olyan állapotra hozni az önéletrajzomat, hogy jó legyen, max. a diákmunkáimat tudnám beírni, de azóta már eltelt egy jó pár év.
2019. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 nem árultam el, hogy 1 hónapig szeretnék;
2019. júl. 18. 13:21
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"#3 nem árultam el, hogy 1 hónapig szeretnék;"

Mivel ott sem tökhülyék vannak, gondolkodni ök is tudnak, ezért kitalálják!

2019. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Aki a felvételeket intézi, látja, hogy téged ebben a munkakörben rendesen megfizetni, motiválni nem tud. Ott más jellegű a hozzáállás. Ha valakinek nincs semmi papírja, dolgozni fog, vagy éhenhal. Nyilván te nem, mert első héten találsz mást. Minek vesződne veled? Beszoktatás, betanítás meg egyebek? Az ő helyében te se vennéd fel magad, lásd be.


Mihez értesz pontosan? Hátha tudok valami időszakosat (de nem fizikait).

2019. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Tagad le
2019. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan tudják, hogy nem hosszútávra tervezed, ezért nem bajlódnak veled. A nővérem mikor eladót keres néha az üzletébe, rengetegen jelentkeznek 1-2 diplomával, több felsőfokú nyelvtudással. Őket nem szokta behívni, mert úgysem maradnának pár hónapnál tovább.
2019. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha felvesznek raktárosnak, benne van, hogy pár hónapon belül rájössz, hogy te ennél többet akarsz, és rövid időn belül lelépsz. Vagy úgy vannak vele, hogy 2 diplomával tuti többet akarsz keresni, mint amit ők tudnak adni, így aztán minek pazaroni rád az időt, állásinterjún úgyis bemondanál egy magasabb összeget. Vagy ha el is vállalod annyiért, biztos hamar más után nézél, ami többet fizet.
2019. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!