Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi ügyfélkörrel...

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodába szeretnék recepciós-asszisztens állásra jelentkezni, és bérigényt kell megadnom. Mekkora fizetésre számíthatok egy ilyen munkakörben?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdem a jogi egyetemet, és mellé ez a munka nekem tökéletes lenne részmunkaidőbe, ám már augusztustól szeretnék itt dolgozni. Angol tudást igényel, ami szerencsére van nekem (C1), illetve irodai, adminisztratív feladataim lennének. Mekkora fizetési igényt írjak be szerintetek? Nem akarok nyilván nagyon keveset, ám félek, ha sokat írok be, akkor nem alkalmaznak. 1.000 forint körüli nettó órabér szerintetek reális lehet? Vagy kevesebb, esetleg többet írjak?

2019. júl. 23. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt az ezer forint.
2019. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!