Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Auchanban dolgozik,...

Aki Auchanban dolgozik, milyen a beosztása?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más, ezért az egyéni saját beosztásotok érdekel. Én pénztárosra gondolok igazából, de lehet másféle dolgozó is. Vagy másféle boltban. De a legjobb az Auchan pénztáros lenne. :)

Igazából vam egy fontos dolog, azért kérdezem ezt...ha valakit nagyon érdekel rámírhat, de igazából a kérdés elég fontos lenne nekem...köszi a cuki válaszokat!! :D :))



2019. júl. 23. 14:56
 1/4 anonim válasza:
Auchanban több hónapra (ált 2) van megadva egy órakereted hogy mennyit kell ledolgoznod. Azt úgy osszák be hogy nekik jó Pl. Ma te mész nyitásra, de csak 10ig vagy ott, másnap mész zárás előtt 8 órával, harmadik nap köztesben 2-3 órára. A kasszások elég össze-vissza járnak sajnos. Nem kasszásként ugyan, de dolgoztam ott évekig.
2019. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik megyében dolgoztál?
2019. aug. 1. 10:09
 3/4 anonim válasza:
Budapesten, de tudtommal egységesen ilyen mert a francia vezetőség találta ki.
2019. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én futárként dolgozom az Auchanban, teljes 8 órásban dolgozom szóval adott hónap munkanapjai*8 kijön egy szám ennyit kell dolgozzak összesen. Heti 2 nap pihenő, vasárnap mindig szabad. Vagy 12-22:55-ig dolgozom (10 órás műszak 30+25 perc szünet) vagy 17-23 (6 órás, ebbe nincs szünet), ritkán 12-18.
2019. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!