Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet valamiféle vállakozási...

Lehet valamiféle vállakozási készíteni ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ideje egy webshopot de azzal arra jutottam hogy annyi féle termékkategória tetszik hogy inkább hagyom!Tehát 1-200ezer foritból lehet valami vállalkozást csinálni?(tudom hogy a webshop nem ennyi)

2019. aug. 1. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Big Data infrastruktura konzultacio, 0 forintbol elindithato.
2019. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy tessék?Az mi akar lenni?😅
2019. aug. 1. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Szabadúszó programozóként el tudsz indulni már ennyi pénzből. De hiába mondunk itt bármiféle vállalkozást ha szakértelem nincs hozzá.


100-200ezer Ft-ot, meg aztán sok ember össze tud spórolni manapság, még sem lesz belőle vállalkozó, mert nincs ilyen univerzális vállalkozási ötlet.

2019. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Annyiból 6-8 lányt kiküldesz már bevadászott fapados jeggyel.
2019. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
a wepshoppal az a gond, hogy fizikai bolt nélkül soha az életben nem fogsz tudni versenyezni az alzával az emaggal és a többivel
2019. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ennyiből nem. Szerintem az első év után, ha kijössz 0ra,akkor kezd beindulni. Nagyobb tőke kell hozzá, meg egy jó termék/szolgáltatás. Ez elején igen csak mínuszos. Ismerősöm most csinált webshopot, Kft-ként. Azt mondta havi 400 ezer költsége van vele legalább és a termékre még nem is költött, csak a vállalkozás és az üzemeltetés költségei.
2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%

Egyetemistaként nekem sem volt 1-200 ezer forintnál több a zsebembe mégis elindítottam a webáruházam. 1 Év alatt kimaxoltam a KATA adózás 12M forintos határát.


Ha másokat is érdekel, hogy hogyan csináltam, akkor egy videóban szívesen elmondom a kulcs lépéseket.

2019. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg megpróbálkozhatnál hálózatépítéssel. Az is vállalkozás és nem kell hozzá tőke, a termékeket/kiszállítást/számlázást meg a cég intézi.
2019. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Esetleg egy webshopnál leszerződni hogy a csomagjaikaikat kiszállított egy nagyobb járgánnyal egy megyében?Vagy xy bolt,étterem,büfétulajdonos megrendel e-mailben x meg y terméket és én leszállított neki?(mondjuk megrendel egy rekesz almát meg egy karton Soproni sört amire válaszolok hogy mennyiért tudom hozni a nagykerből és leszállított neki időpontra.Ezt persze nagyobb tételben is)
2019. aug. 2. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha hűtőkocsival meg pizzás robogókkal terítenéd a jéghideg sört 0-24, az nem volna rossz nekünk.
2019. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!