Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jogosan szedik/ fizetünk a...

Jogosan szedik/ fizetünk a piacon helypénzt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
igen
2010. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
...és miért? kié az a pénz?
2010. júl. 13. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

a piac területének tulajdonosáé, vagy úgy gondoltad ingyen használhatod a területet????


ez olyan lenne, mintha az albérlő megkérdőjelezné a bérleti díjat

2010. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem azért nem úgyanaz!!!!
2010. júl. 13. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
de pont ugyanaz, vagy te mit szólnál, ha szomszéd néni beülne a telkedre salátát árulni és közölné, hogy nem fizet a területhasználatért?
2010. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
...nincs más dolgod csak a kötözködés...hadjál..korán kelltem mert mentem árulni a piacra
2010. júl. 13. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

kötözködés?

válaszoltam a kérdésedre, de legyen igazad, nem jogos, hogy Magyarországon fizetni kell egy szolgáltatás igénybevételéért, legyen minden ingyen....

2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
jézusom.
2010. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, jogosan!Ez nem lehet kérdés!!
2010. júl. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem semmilyen szolgáltatást nem adnak a helypénzért, az csak egyfajta adó. Ha jártatok már a nagybani élelmiszerpiacon: a világításon és a betonon kívül semmit nem adnak a pénzért. Sokszor még a helyet sem, mert nem férsz el számodra kijelölt területen. Még azt sem adta ki az eszük, hogy ferde parkolókat alakítsanak ki a be-kiállás miatt. Olyan közel vannak a teherautók egymáshoz, hogyha egyszer véletlenül tűz lenne, minden benn égne! Sokszor megfordult a fejembe, vajon ki lehet ilyen jó viszonyba a hatóságokkal, akik egyébként mindíg tudják a szabályokat. Talán oda megy a helypénz java része, hogy megtalálják a zsirzógombot a "gépezeten"! Jusson belőle mindenkinek. Többszáz teherautó van bent egy éjszaka, több mint 10eFt-ért. Reggel meg kizavarják őket, hogy du. újra be tudják szedni a lét! Szerintem ez minden csak nem szolgáltatás. (Persze egy kicsit sarkítottam!)
2010. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!