Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzemeltethetek fogorvosi...

Üzemeltethetek fogorvosi rendelőt úgy, hogy nem vagyok fogorvos, de vennék fel alkalmazásban?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha van kb. 100 milliód rá, akkor igen. Hogy miért 100 millió? A berendezés, eszközök miatt: ugyanis egy fogorvos csak akkor fog elmenni alkalmazottnak, ha Ő nem tud még maszekként egy rendelőt nyitni, de Neked megvannak a megfelelő eszközeid hozzá.

Ha neki is van, akkor már nem megy el hozzád, hanem nyit egyet.

2019. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bérelni?
2019. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, először bérlésre gondoltam!
2019. aug. 20. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Mit akarsz bérelni? Magát a helyiséget vagy a komplett rendelőt a berendezésekkel?

Mert előbbi esetén ugyanúgy kell a 100 millió (ha egy üres helyiséget bérelsz), a 2.-ik esetén viszont nem tudom elképzelni, hogy valaki havi x összegért kiadná az aranytojást tojó tyúkját, milliós berendezésekkel. Vagy ha mégis, akkor olyan áron, amit nem biztos, hogy ki tudsz termelni.


No és ha valamelyik eszköz tönkremegy, ki vesz másikat, stb.? Ha Te, akkor ugyanúgy kell jó pár millió.

2019. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonos lehetsz, ügyvezető nem.
2019. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!