Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne igény erre?

Szerintetek lenne igény erre?

Figyelt kérdés

Egy vendéglőben dolgozom mint beszerző. Főképp kaufland meg Lidl-bol vasarolom meg az alapanyagokat. Általában reggel intezem a vásárlást, de van hogy délután és este is kell menni.

Mindig azt látom, hogy egyszerűen borzalmasan sokan vannak a bevásárlóközpontokban. Minimum 10 percet, de nem ritka hogy 20-25 percet állok sorba.

A lényeg az, hogy támadt egy olyan ötletem, hogy saját vállalkozás formájában indítanek egy ilyen futár szolgálatot aminek a lényege az, hogy weboldalon keresztül vagy telefonon le diktálja mire van szüksége, azt megvennem és házhoz szallitanam.

Mi a véleményed erről?

Nem nagy város, 34-35000 ezer fős.


2019. aug. 21. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tul nagy a konkurencia
2019. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mond már el, hogy hol van az a Kaufland, ahol vásárolsz? Most komolyan, mert van néhány kedvenc termékem, amit itthon nem lehet kapni, csak németországban a kauflandban. De ha van itthon is kaufland, akkor az nagyon jó lenne nekem.
2019. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mármint? Élelmiszerekre gondoltam főleg. A városban semmilyen vég nem vállal ilyent.
2019. aug. 21. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Vannak házhozszállítások elég sok áruháznál: Tesco, Auchan, Spar...


Ha nem maga az üzletlánc vagy, akkor elég rizikós. Pl nincs abból a termékből, vagy nem annyi, amennyi kell, hűtőkocsidnak is kell lenni, mirelitnek is...


SZóval több a buktatója, mint a nyereség. Mert hát túl nagy hasznot nem tehetsz rá, hisz akkor nem tőled rendelik, hanem elmennek megvenni.


AMúgy sokan szeretnek vásárolgatni, nézelődni.

2019. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek erre van szüksége, az megrendeli a nagyáruházak online felületén. Szerintem itt az online rendelés-összeállítás az amire túl sok idő megy el egy vendéglátóipari cégnek, ezért nem szívesen alkalmazzák, illetve sok étteremben szeretik látni is, hogy mit vesznek meg.
2019. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Kezdjük az elején: Melyik országról van szó???
2019. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Erdélyi vagyok.

Egyetlen olyan nagyáruház sincs ami szállít házhoz, kivételt képeznek azok, akik csak elektronikai eszközöket forgalmaznak.

2019. aug. 21. 14:59
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha roman vagy akkor inkabb egy román forumon érdeklődj
2019. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen. Erdélyi vagyok, magyarul írok, magyar emberek véleményét kértem ki, tehát román vagyok.

Scuză-mă.

2019. aug. 21. 15:14
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mások a viszonyok a két országban. A magyarokat hiába kérdezed erről. De egy románnak ezt hiába is magyarázzuk.
2019. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!