Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Csomag megőrzés, mint vállalko...

Csomag megőrzés, mint vállalkozás?

Figyelt kérdés
Sokfelé utaztam mostanában, és úgy láttam, hogy a turisták részére kialakított csomagmegőrzők elég jól kaszálnak. Tudom, hogy Pesten is van jó pár, de szerintetek jó üzlet lenne nyitni egy ilyet valami forgalmas helyen? Ami érdekelne, -ha esetleg van valakinek tapasztalata vagy ötlete - , hogy egy erre megfelelően kialakított helyiséghez vajon mennyi kezdő tőke kellene, milyen engedélyek szükségesek? Bármilyen ötlet érdekel!

2019. aug. 26. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beszerzel minden engedelyt es van bőven tőked, valamint lenyomod a konkurenciat...
2019. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne, hogy kb mennyi kezdő tőkére és milyen engedélyekre lenne szükség.
2019. aug. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!