Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés
naltadut nevű felhasználó kérdése:

Reumatológus szakorvos vagyok. Mi szükséges ahhoz, hogy háziorvosi praxist vegyek, legálisan ott orvosi munkát végezzek?

szept. 7. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok

Nem gondolom ,hogy 1 orvosnak erről itt kellene érdeklődni.

Már eleve nem mennék hozzád vizsgálatra .

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 7. 15:51 Privát üzenet
Én meg sebész főorvos vagyok, és ápolónőnek szeretnék menni. Muszáj átoperál(tat)nom magam?

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 7. 15:52 Privát üzenet
Egy reumatológus szakorvos (vagy bármilyen más szakorvos) pontosan tudha a választ. Te kis troll.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 7. 16:04 Privát üzenet
Tekintve, hogy van ahol mentőtiszt látja el az ügyeletet????Piros szőnyeget is kapsz

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 7. 17:35 Privát üzenet

Ennek a 11. paragrafusa relevansnak tunik:

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 7. 18:34 Privát üzenet
Én meg Józsi vagyok,a Balogh Feri lánya.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 14. 08:31 Privát üzenet
Kovács22 nevű felhasználó válasza:

Nem kell venni, adját ingyen, ahol orvos nuku már 10 éve. Falun aranyélet, sok reuma, meg ilyenek.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont tegnapelőtt 09:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bőrgyógyásznál éppmennyire kell levetkőzni? Házi orvosom szerint börgombám miatt már szakorvos segítsége is szükséges (1 honapos kezelés után változatlan)
Bármilyen megfelelő képesítéssel rendelkező szakorvos tehet javaslatot olyan segédeszközre ami szükséges?
Arra keltem hajnalban, hogy fáj a herém. Szükséges-e urológus szakorvos felkeresése, a lenti "jellemzés" tudatában?
Milyen papírokat kell vinnem a MÁK-ba ahhoz, hogy megkaphassam a kedvezményes utazáshoz szükséges papírokat, ha tartósan beteg kategóriába esem, és erről a szakorvos a szükséges...
Mi szükséges ahhoz, hogy frissdiplomás orvosként bekapcsolódhassak az USA rezidensképzésébe? És ott mennyi idő a szakorvosképzés?
Nyíregyházán végeznek-e petevezeték átjárhatósági vizsgálatot? Ha igen, meddődégi szakorvos javaslata elegendő-e, vagy beutaló szükséges?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!