Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkaügyi támogatás fiatal...

Munkaügyi támogatás fiatal kezdő vállalkozóknak nem sikerül?

Figyelt kérdés

Szóval nem dolgoztam ezelőtt, és regisztrált álláskeresőnek vagyok bejelentve.


Én nem értek ehhez, de sok dolgot hallottam a többiektől. Fél évig kap az egyik munkatársam minimalbért, és ugyanazt csinálja mint én. (mi Katások vagyunk)


Én amikor elmentem a munkaügyibe, nem tájékoztattak, nem segítettek semmiben, csak amit én nagy nehezen összekapargatott tudásomból érdeklődni próbáltam valamilyen támogatás iránt, csak leráztak, hogy nem tudják mire gondolok, nincs ilyen támogatás, vagy mondjam meg a pontos nevét a támogatásnak, később pedig már közölték hogy pénzügyi vállalkozásra nem adnak támogatást. Amit érték, de akkor a munkatársaimnak hogy sikerült?


Nem tudom, most én vagyok félreinformálva hogy bármilyen támogatásom lehet, vagy tényleg direkt nekem nem adnak?


Még nincs kiváltva a vállalkozóim, és nem is dolgozok még.


Remélem valaki ért ehhez is tud segíteni, mert a munkaugyisek leráznak, a körömben az emberek meg nem értik mi lehet ez.


Köszönöm. Privátban is nyugodtan várom a válaszokat.



2019. szept. 26. 12:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, és itt is próbálkoztam ezzel.
2019. szept. 26. 12:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgoztál előtte még sehol, akkor jó eséllyel nem is fognak adni támogatást 0 gyakorlatra illetve kérdéses az önerő is. Nem erre találták ki, hogy mindenkinek csak úgy szétosztogassák 0 outputtal. Emellett, kell egy kis életképesség is hozzá, hogy magadtól megtaláld a nevét jogszabályi helyét, egyúttal előfeltételeit, stb.
2019. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!