Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri vállalkozást nyitni?

Megéri vállalkozást nyitni?

Figyelt kérdés

Az egyetemi tanulmányaimat szeretném kiegészíteni egy kis pénzzel. Mindig is jó kézügyességem volt, s most megtetszett ez a műgyantás ékszer készítés. Balaton parton lakom, szóval pont egy turisztikai "központban". Igazából arra gondoltam, hogy évközben gyártom a kis cuccokat nyáron, meg ünnepeken árulom.

Dolgozni az egyetem mellett nem tudnék mert eléggé húzós a képzés. Nem vagyok tapasztalt az ilyen témákban, hogy hogy is van pontosan a kisvállalkozás. Hogy lehet árulni?


Nagyon hálás lennék ha valaki felvilágosítana ezekről a dolgokról.

21/L


[link]


itt egy link, hogy mikre is gondolok :D

előre is köszönöm



2019. okt. 5. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress meg privátban, segítek szívesen. Szintén balaton környéke.


Amúgy ha van időd ilyenekkel bíbelődni, akkor simán megérheti. Ha nappalis diák vagy, akkor nem kell járulékot fizetned magad után, az év végi adók meg kb nullára redukálhatóak ;)

2019. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!