Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A köztartozásmentes adózói...

A köztartozásmentes adózói adatbázisba szeretnék regisztrálni, de nem tudom a programot megnyitni hozzá?

Figyelt kérdés
A KOMA nyomtatvány kitöltésével lehet jelentkezni az adóhatóság internetes honlapján megjelenő köztartozásmentes adózói adatbázisba. Letöltöm de nem nyitja meg.. Mit tegyek?
2019. nov. 21. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÁNYK keretprogram kell ekőbb. Azzal tudod megnyitni a nyomtatványokat.
2019. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az mi? És hol van?
2019. nov. 21. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Nav honlapról letölthető. Azon keresztül lehet küldeni a komát (is).
2019. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jól van köszi a semmit!

Ha valakinek ilyen problémája van, nyugodtan írjon nekem, segítek.

2019. nov. 22. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy köszi a semmit? :D Le lett írva, hogy a nav honlapról kell letölteni az ányk programot és azzal lehet beküldeni a komát. Mit kellett volna ennél részletesebben? :D
2019. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy neked ennyiből is megy, mert már csináltál ilyet, de ha nem, akkor ennyi információból senki nem fogja tudni megcsinálni..
2019. nov. 23. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs, nem gondoltam volna, hogy meg is kellett volna csinálni helyetted a nyomtatványt...

Úgy érzem, hogy azzal, hogy el lett mondva, hogy melyik honlapról melyik programot kell letölteni, már meg lehetett oldani a dolgot.

2019. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj. :)
2019. nov. 23. 14:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Programozóként nem tudok eligazodni ezen a sz***on. Hogy lehet egy ilyen fontos állami rendszer egy ilyen trehány ****? Használhatatlan. Lehet elköltöztetem a vállalkozásomat olyan helyre ahol kezdenek is vmit az adómmal.
2021. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Lehet tudok segíteni.
2021. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!