Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek eladtam 5. 000...

Valakinek eladtam 5. 000 forintért egy használt bugyit, sima postával kérte, nem ajánlottan, nem érkezett meg, most rendőrrel fenyeget, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Többet nem csinálok ilyet, nekem ehhez nincsen idegrendszerem. Brutális alkoholista családból menekvéshez akartam pénzt keresni, miutná egyszer valaki felajánlotta,hogy megvenné. A többség kamus, átver, meg képeket kunyozik, majd lelép.

Ez meg megvette, de nem ért oda a posta. Simán adtam fel, arra a címre ahova kérte, de feladó nélkül. Ezt írta, meg linkelem a válaszomat is. Most fotót kér, de feladottról nincs, azt nem adta vissza a nő, előtte meg sokat nem bizonyít. Szerintem nem tehet ellenem semmit, meg le is szarom. De itt van:

Szia Jázmin! ( Ha tényleg ez a neved...)



Mivel állítólag múlt hétfőn feladtad a csomagot és idáig nem jött semmi ( utánaérdeklődtem a postán és valóban nem érkezett hozzájuk küldemény a nevemre), sem a beígért kép , sem válasz legutóbbi e-mailemre, ha most sem adsz magyarázatot, kénytelen leszek lépni.



Kérlek, ne vedd fenyegetésnek, csak a tényeket írom. Mivel nem lopom a pénzt, meg kell dolgoznom érte, ezért nekem 5000Ft is számít.


Szóval ha nem kapok választ, illetve azt amiben megegyeztünk és ki is fizettem, megteszem a hivatalos feljelentést. Szerencsére igen jó kapcsolataim vannak a siófoki rendőrségen, ennek akár utána is járhatsz, ha nem hiszed.


S ha ezt megteszem, bizonyítékül, hogy ÉN nem kamuzok, elküldöm neked a feljelentés másolatát. A többit meg majd a rendőrök intézik... Ha ezt így szeretted volna, lelked rajta. Mindezt természetesen megosztom a fórumon is, hátha nem én vagyok az egyetlen, aki így járt...



Várom válaszod: Peti"



"Szia Peti!



Valamiért a SPAM közé raktad a leveleidet. Közben 39 fokos lázzal feküdtem otthon, nem is voltam aktív ott, nem ültem gépnél.


Elsősorban a postán kellene érdeklődnöd, hogy hova tűnt a csomag, miért nem érkezett meg. Mivel nem ajánlott küldeményként kérted, így a borítékról mindem esetben készítek fotót. A borítékra feladót nem írok, sima levélként nem kérik. Így hozzám nem érkezik vissza, illetve nem adom meg senkinek a címemet. De kamunevet ráírni feladóként sem lenne törvényellenes diszkréció végett.



Ha normálisan írtál volna, felajánlottam volna, hogy küldök ingyen egyet, egyedül az ajánlott küldemény árát kellene állnod.


Nyugodtan, nekem is vannak kapcsolataim, azért nyugodtan jelents fel, hogy nem küldtem intim képet a részedre. Rengetegen átcsesztek vele és különböző képfeltöltő oldalakra tettél fel, majd felszívódtak.


Sok sikert kívánok! Nyugodtan tegyél feljelentést, legalább 4-en fognak helyben kiröhögni, hogy elveszett a postán a használt bugyika.


A borítékról a fotót, természetesen, ha igényled, átküldöm este, amint hazaértem.


Tegyél feljelentést, miért is? Kapcsolataid vannak, majd meg is ijedek. Ha szépen lérted volna, a pémzt is visszautaltam volna.


Majd a rendőrség végrehajtón keresztül behajtja, ha gondolod.



Na szia. "



Most visszaírt, hogy kéri a borítékról a képet, meg nem tart igényt másikre ajánlottan. B..szus, mit akar ez... Gindolom nem volt rajta feladó, nem ajánlottan kérte, mert az pénz, gondolom visszament a posta központba. Sima levél nincs nyomkövetve.


Gondolhattam volna, hogy beteg állatok vesznek ilyet. Nagyon bánom, mert az összes egy f..z, meg bugyis meg meztelen képet akar kicsikarni. Ami nagyon veszélyes és mimdent megbántam, nem ér annyit az a pénz, főleg hogy 40/2 az arány eddig, aki vett is valamit. Nagyon sok ilyem képet küldtem, természetesen arc nélkül, de akkor is.


Mit csinál velem a rendőrség? Az nem érdekli, hogy küldök újat. Meg mi az, hogy nem küldtem meztelen képet, feljelent érte 😂😂😂😂🤦‍♀️😂😂😂


2019. nov. 28. 18:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Na jó, mára elég a gyakoriból o.O
2019. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem indítanak vizsgálatot 50 000 ft alatt (de lehet hogy már magasabb az értékhatár)
2019. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem tesz , magát égetné le csak , de ezutan mpl-re küldj utalás után .
2019. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Visszanyalt a szaros bugyid?
2019. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Erről beszéltem Neked, mielőtt feladtad a levelet simán - de akkor jól lehúztatok...

Előre mondtam, hogy zaklatni fog a pasi.

Ha lesz egy kis időm, kikeresem az akkori kérdésed.

2019. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Hé, Pista! Zárd már be a kaput! Szöknek az állatok!
2019. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy menjen csak rendőrségre, vannak neki haverjai 😂😂😂


Igen, nem kell, igazad volt. De ha nem fizeti ki a postaköltséget és sima postaként kérte? Megmondtad, tudom. Sőt direkt kérte, felajánlottam neki ajánlottan.


Nem, nem volt "szaros" a bugyim, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem szoktam beleszarni, szerintem utoljára 2 évesen esett meg, de szerintem akkor sem, már szobatiszta voltam.

2019. nov. 28. 19:11
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A használt bugyidat a postai biztonsági rendszer vegyi fegyverként azonositotta és megsemmisitésre ítélte.
2019. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Esélyes, hogy a postán dobták ki, viccen kivül.


De veszteséges az üzlet. Egy csomó bugyit összevetettek velem, ami végül nem kellett. Melltartót is. Átverős az összes. A sok képrőp ne is beszéljünk, hála isten nem vagyok felismerhető.

2019. nov. 28. 19:20
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Tönkretették az eddigi életed, amiből ki akarsz törni... hogyan is képzeled???

Nyilván nem munkával, hanem a könnyebb utat választva mondhatni krválkodással.....


Azt mondod, beteg állatok. Ne haragudj, de aki a saját használt fehérneműjét küldi el vadidegen pasiknak, az micsoda???

Beteg állat, emellett munkakerülő, és pénzéhes.


Azt írod, gondolhattad volna, hogy valami perverz.

Hát, basszus, ezt nem gondoltad, hanem TUDTAD, de a pénz mindent felülírt.


Főképp, hogy azt is írod, az eddigiek is zaklattak, kértek ilyen-olyan képeket. Ha már volt, aki zaklatott, akkor onnantól tényleg konkrétan tudtad, hogy ez így működik, de neeem baj, azért te csak feltetted újra és újra a hirdetésed, vagy ha csak egy eredeti hirdetés volt, akkor csak reagáltál az új jelentkezőkre is, csak küldtél nekik is... Te konkrétan vártad, hogy zaklassanak, és még van képed azt írni, hogy nincs hozzá idegrendszered?

Miféle könnyűvérű nő az ilyen?

Akinek nincs idegrendszere a krválkodáshoz, az az első zaklatás után mélyen elássa a lekében ezt a sztorit, és nem folytatja ezt a baromságot.

De mint mondtam, a pénz mindenek előtt... egyeseknek.


Néhány éve egyedül maradtam, az exem itthagyott egy csomó tartozással, egy alig-fizetéssel. Úgy éltem meg, hogy kenyérre sem fog jutni, és kb éhen fogok halni. Rengeteget gyakoriztam akkoriban, mivel túl sok szabadidőm lett, és nagyon sokan nagyon kedvesek voltak. De kaptam ajánlatokat is. Persze ezeket privátban.

Egy pasi nagyon intelligens volt, nagyon normálisan írt. Vele email-címet is cseréltünk, és 2-3 emailt küldtünk. Állítása szerint ő egy jó módú ember, aki rengeteget utazik munkájából kifolyólag, még nők is megkörnyékezik, de ő nem akart kapcsolatot. Természetesen fenntartással kezelem az ilyet, mert mindenki azt ír, amit akar. Na ő azt írta, izgatja a helyzet, bizonyos kiszolgálatott helyzetben lévő nők. gondolom némi domináns nézet, uralkodni vágyás. De tényleg olyan intelligensen írt, hogy gondoltam, ebből még akármi is lehet, ismerkedjünk. Majd az ilyen jellegű utalásomra kifejtette, hogy kapcsolatot nem akar, és bár az első alkalommal még nem várná el az aktust, a másodikon viszont már igen. Hoppá... én nem írtam neki többet, és ő sem zaklatott soha többé. Tudomásul vette, hogy nem vagyok a célközönsége. Biztosan talált magának krvát, aki pénzért bármire képes. mint látjuk, vannak ilyenek...

2019. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!