Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hűtő és klíma szerelő egyéni...

Hűtő és klíma szerelő egyéni vállalkozás indításához kell nekem egy ipari zónában található telephely az engedélyhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék tavasztól egyéni vállalkozóként hűtő és klíma szerelő tevékenységet végezni, amihez minden szükséges végzettségem, szerszámom, anyagom, autóm, stb van vagy lesz hamarosan. Viszont azt nem tudom, hogy nekem csak székhelyre lesz szükségem, ami lehet a Házunk is, vagy egy ipari telephely is szükségeltetik. Aki ebben tudna segíteni, azt megköszönöm nagyon!

2019. dec. 19. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve azt is megköszönöm, ha valaki tud ajánlani nekem valami céget vagy kontaktot, ahol megfelelő létesítményt tudok e célra bérelni, vagy venni esetleg. Igazából akármilyen kicsi is elég talán, itthon már berendezkedtem, dehát ha egyszer az nem lehet hivatalos...
2019. dec. 19. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég a székhely, nem kötelező telephely.
2019. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabesz147 válasza:

Aki a fürdőszobámat felújította, annak is a lakása volt a telephely, székhely.

Kertes ház, soķ cucca, furgonja van.

Talán ez szakmától függetlenül egységes.

2019. dec. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telephely csak bizonyos szakmához, vállalkozáshoz kötelező, viszont lakás nem lehet telephely, ezért is az a neve hogy telephely, ahová a cég ki van telepedve, mint ipari x,y tevékenység. Jó magyarosan írtam, de szerintem érthető a lényeg. Telephely csak olyan hely lehet, ahol/ami engedélyezve van, tehát egy kertes házra sem fognak telephelyengedélyt adni neked, főleg akkor a belterület. Nem tudom milyen volumenben vagy ipari jellegű tevékenységben gondolkodsz, hogy egyáltalán kötelező e bejelentett telephellyel rendelkezned. Talán az okmányirodában kellene érdeklődnöd.
2019. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána fogok járni.
2019. dec. 23. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Óriási nagy tévedés, miért ne lehetne akár egy tömblakás is telephely? Teszem azt egy ügyvéd 3 városban is praktizál, az egyikben lakik, ott van a székhelye, a másik két városban pedig bérel 1-1 lakást iroda céljából. Akkor azok mik lesznek neki? Hát persze, hogy telephelyek.
2020. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!